Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı T-Shirt » Erkek Tişört » İsim Yazılı Bir Gitaristin Evrimi T-shirt
İsim Yazılı Bir Gitaristin Evrimi T-shirt
İsim Yazılı Bir Gitaristin Evrimi T-shirt
İsim Yazılı Bir Gitaristin Evrimi T-shirt

İsim Yazılı Bir Gitaristin Evrimi T-shirt

29,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137353
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
Tişört Modeli:
Erkek Tişört
Kadın Tişört
Tişört Rengi:
Beyaz
Siyah
Tişört Bedeni:
XS
S
M
L
XL
XXL
-
ADET
+

Müzik aletlerinin efsanelerinden gitarı bir tutku haline getiren gitarist arkadaşlarınıza unutamayacakları bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Cevabınızın evet olduğunu duyar gibi olduk ve sizler için İsim Yazılı Bir Gitaristin Evrimi T-shirt'ü sitemize ekledik.

Müziğe olan bağlılıkları bir tutku derecesine gelen gitarist arkadaşınızın beğeneceğini düşündüğümüz tasarım t-shirtümüz, evrim teorisinden esinlenerek hazırlanan espiri kalitesi yüksek bir ürün. Değerli arkadaşınız ilk gördüğü andan itibaren gitarına olan bağlılığını bu t-shirtte de sergileyecek, dolabının vazgeçilmez parçası haline getirecektir. Severek yaptığı bu iş ile alakalı bir hediye almak eminiz ki onda farklı hisler uyandıracak, verdiğiniz değer bu çok özel hediyeniz ile gözler önüne serilecektir. İsim Yazılı Bir Gitaristin Evrimi T-shirt'ünün ismine özel hazırlandığını da görünce kendini çok özel hissedeceği kaçınılmaz. İsmine ve işine özel hazırlanan t-shirtü gitarını çalarken giyecek, yürüyüşte, evde, tatilde veya gittiği herhangi bir yerde keyifle kullanabilecektir.

Gitarist arkadaşıma ne hediye alabilirim? diye kara kara düşünmeyi bırakın ve sitemizden siparişini oluşturacağınız İsim Yazılı Bir Gitaristin Evrimi T-shirt'ü arkadaşınızın ismine özel olacak şekilde hemen hazırlatın. Vereceğiniz bu çok özel ve espirili hediye ile her daim akıllarda olmanın keyfini yaşayın. T-shirtümüzün kalitesi ve rahatlığı ile arkadaşınıza konforlu bir kullanım sağlayacağınızdan da emin olabilirsiniz. Siyah ve beyaz renk seçeneğinden dilediğinizi seçebileceğinizi de unutmayın.

 

İsim Yazılı Bir Gitaristin Evrimi Tişörtü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.