X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Çanta Modelleri » İsim Yazılı Bez Mini Çanta
İsim Yazılı Bez Mini Çanta
İsim Yazılı Bez Mini Çanta
İsim Yazılı Bez Mini Çanta
İsim Yazılı Bez Mini Çanta
İsim Yazılı Bez Mini Çanta
İsim Yazılı Bez Mini Çanta

İsim Yazılı Bez Mini Çanta

29,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139143
Tavsiye Et >
15 karakter yazabilirsiniz.

Kadınların her şeyi ne kadar kolay kaybettiklerini bilmeyen yoktur! Bir toka olsun, bir bozuk para ya da bir makyaj malzemesi.. İşte bu gibi durumların üstesinden gelmek için onlara her şeyi bir arada saklayabilecekleri bir hediye oluşturduk. İsim Yazılı Bez Mini Çanta sayesinde hediye sahibi arkadaşınız küçük ve önemli bulduğu her şeyini bu bez çantanın içerisine koyabilecek ve onları kaybetme gibi sorunu kesinlikle ortadan kalkacaktır. Üstelik üzerine hediye sahibinin ismini yazdırarak hediyeyi kişiye özel bir hale getirebilir ve aynı zamanda çantanında kaybolmasına engel olabilirsiniz. Alınabilecek en farklı hediye ürünler içerisinde yer alan İsim Yazılı Bez Mini Çanta ile sevilen kadınları çok mutlu edeceksiniz.

Sevgililer günü için kız arkadaşa hediye olarak alabileceğiniz gibi, İsim Yazılı Bez Mini Çanta'yı anneler gün için anneye de gönül rahatlığıyla armağan edebilir ve böylece aynı zamanda anneniz için güzel bir anı sipariş etmiş olursunuz. Öte yandan ileride bebek emziklerini veya bebeğe ait diğer eşyaları saklaması için kullanabileceği İsim Yazılı Bez Mini Çanta hediye seçeneğini hamile anneye hediye olarak da sipariş ederek bu konuda ona yardımcı olabilirsiniz. Öte yandan bayan öğretmene öğretmenler günü hediyeler arasında yer alan İsim Yazılı Bez Mini Çantayı armağan ederek bayan öğretmeninize oldukça kullanışlı bir hediye vermiş olursunuz. Ayrıca onunla aranızdaki samimiyeti de güçlendirecek olan bu bez çantayı dilerseniz sadece kendiniz, dilerseniz de sınıfla beraber kolaylıkla Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilirsiniz.

Anneye, öğretmene ya da kız kardeşe özel olarak alabileceğiniz İsim Yazılı Bez Mini Çanta, aynı şekilde sevgiliye alinabilecek hediyeler arasında da yer almaktadır. Yani sevgililer günü gibi özel bir gün için kız arkadaşınıza hediye edebileceğiniz İsim Yazılı Bez Mini Çanta kız arkadaş tarafından çok beğenilecek anlamlı bir hediye olacaktır. Öyleyse İsim Yazılı Bez Mini Çanta'yı kişiye özel olarak sevgililer günü, anneler günü ya da doğum günü gibi anlamlı günler için sipariş ederek sevdiklerinizin her şeyini bir arada tutmasını ve kaybolan eşyalarını en aza indirmelerini sağlayabilirsiniz.

İsim Yazılı Bez Mini Çanta'yı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 12 x 8 cm ölçülerindedir.
  • Mini Çantanın kumaşı aşınmalara karşı dayanıklı ve doğada tamamen çözünebilmektedir.
  • Baskı, tek tarafa yapılmaktadır.
  • İsim Yazılı Bez Mini Çanta özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.