X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kartvizitlik » İsim Yazılı Atatürk İmzalı Masaüstü Kartvizitlik
İsim Yazılı Atatürk İmzalı Masaüstü Kartvizitlik
İsim Yazılı Atatürk İmzalı Masaüstü Kartvizitlik
İsim Yazılı Atatürk İmzalı Masaüstü Kartvizitlik
İsim Yazılı Atatürk İmzalı Masaüstü Kartvizitlik

İsim Yazılı Atatürk İmzalı Masaüstü Kartvizitlik

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135657
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

İsim yazılı Atatürk imzalı masaüstü kartvizitlik milli duygularla yanıp kavrulan kişilere verebileceğiniz en hoş ve şık kartlık…

Ülkemizin ölümsüz lideri Mustafa Kemal Atatürk; Kurtuluş Savaşında gösterdiği üstün cesareti, ülkesine verdiği değeri, ortaya koyduğu fedakarlığı, vatana – millete verdiği moral, destek ve sergilediği örnek davranışları ile dünya çapında bile hala anılan ve unutulmayacak fenomenlerdendir. Hiçbir devlet ola ki böylesi ulu bir lidere ve sembol niteliğindeki bir Ata ya sahip olmasın… Şimdi ise Hediye Fabrikası sayfalarında muhteşem Atatürk imzası harika bir kartvizitliğe bürünerek fevkalade bir ofis aksesuarına ve objeye dönüşüyor. Kalıcı hediyeler kategorisinde  sevdiklerinize iş hediye si olarak verebileceğiniz bu güzel ürün siparişlerinizi bekliyor.

 

8 x 4 cm ebatlarında olan bu ürün metalik – parlak yüzeye sahip olup, Atamızın hayran olduğumuz imzasını taşıyor üzerinde. Yanı sıra bu imza baskısı lazer kazıma yöntemleri ile geçekleştirildiğinden her zaman kartvizitliğin üzerinde arzı endam ediyor olacak. 20 – 25 adet kartvizitliği içinde barındırabilecek kapasiteye sahip bu obje sevdiklerinizi büyük ölçüde sevindirecektir. Hediye tasarım örneklerinin en özellerinin sergilendiği Hediye Fabrikası sayfalarında muhteşem bir hediye!

 

İşyeri açan tanıdıklara, çevrenizden ofis hediyesi vermek istediğiniz kişilere, babanızın çalışma masasına, eşinizin bürosuna hoş bir obje ve kullanışlı bir kartvizitlik olarak götürebileceğiniz bu güzel ürün, eşsiz bir hediye olacaktır. Özellikle Atatürkçü düşünceleri benimseyişiyle tanınan, milli duydukları yüksek kişiliklere  keyifle  armağan edebileceğiniz bu ürünü iş çevrenizden patronunuza, iş – çalışma arkadaşlarınıza  ve tüm tanıdıklarınıza da  göğsünüzü gere gere armağan edebilirsiniz. Erkek arkadaşıma ne hediye alabilirim sorusuna dahi iş yerinde en güzel obje olarak armağan edebileceğiniz bu obje gerçekten de prestijli bir armağan olacak.

 

Mustafa Kemal Atatürk rüzgarının güzel imzası ile büronuzda, çalışma masanızın üzerinde ya da sevdiklerinizin mekanlarında en güzel şekilde esmesini istiyorsanız bu güzel obje mükemmel bir seçenek. Parıltılı yapısı, üzerindeki özel imzası ve sevdiklerinizin ad – soy ad bilgilerini üzerinde taşıyan  bu farklı obje  daha önce  karşılaşmadıkları niteliklerde bir hediye olduğundan bu güzel ürünle ne kadar önemsendiklerini anlayacaktır sevdikleriniz. Anlamlı hediyeler vermek istediğiniz tüm iş çevrenize imzalı kartvizitliği hediye ettiğinizde büyük bir onurla açacaktır  bu paketi  gren tüm iş çevreniz.

 

Dilerseniz bu özel hediyeyi iş hediyesi Hediye dolma kalem seçenekleriyle de  perçinleyebilirsiniz.

Mustafa Kemal Atatürk'e ait bir fotoğraf, bir söz, bir imza o kadar değerlidir ki..

Sevgili Atatürk'ün değerini bilenler için bunlar dünyanın en kıymetli şeyleridir.

Yeni işe başlayan sevdiklerinize, iş arkadaşlarınıza, patronunuza kalıcı ve anlamlı bir hediye vermek istiyorsanız işte sizlere harika bir ofis hediyesi !! İsim Yazılı Atatürk İmzalı Masaüstü Kartvizitlik..

Yeni işe başlayan arkadaşınıza, patronunuza veya iş arkadaşlarınıza hediye olarak alabileceğiniz İsim Yazılı Atatürk İmzalı Masaüstü Kartvizitlik anlamını yıllarca koruyacak türden bir hediye olarak tasarlanmıştır.

İsim Yazılı Atatürk İmzalı Masaüstü Kartvizitlik, sevdiklerinizin dağınık, düzensiz kartvizitlerini biraraya toplayacak bir tasarımdır.

İsim Yazılı Atatürk İmzalı Masaüstü Kartvizitlik metal yapısı, göz alıcı görünümü ve kişiye özel tasarımıyla tamamen hediye edeceğiniz kişiye ait olacaktır ve klasik ofis hediyelerini geride bırakacaktır.

Oldukça kullanışlı olan bu kartvizitliği sevdikleriniz severek kullanacaklardır ve masalarından ayırmadıkları çok özel  aksesuarları haline getireceklerdir.

Sizde değer verdiğiniz o güzel insanlar için en özel ofis hediyesini arıyorsanız İsim Yazılı Atatürk İmzalı Masaüstü Kartvizitlik ideal bir seçim olacaktır.

 

İsim Yazılı Atatürk İmzalı Masaüstü Kartvizitlik Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:
  • 8 cm uzunluğundadır.
  • 4 cm genişliğindedir.
  • Kalıcı olarak lazer işlemesi yapılmaktadır.
  • Yaklaşık olarak 20-25 adet kartvizit sığabilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.