X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Defter » İsim Yazılı Ajanda Defter
İsim Yazılı Ajanda Defter
İsim Yazılı Ajanda Defter

İsim Yazılı Ajanda Defter

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135703
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

İsim yazılı ajanda defter sevdiklerinize hediye edebileceğiniz gerek özel hayatlarında gerek se de iş hayatında severek kullanacakları isme özel bir hediye! Hediye ne alabilirim sorusunun da en iyi cevabı olacak ayrıca da…

Bundan böyle sevdikleriniz gerek özel hayatındaki not alması gereken konuları, planlamalarını ya da listelerini bu deftere tutabileceği gibi iş hayatlarında da bu gibi gereksinimlerinde bu defterden faydalanabilecekler. 13 x19 cm ebatlarındaki bu özel defterle sevdikleriniz, tanıdıklarınız en şık ve zarif şekilde alabilecekler notlarını. Annenizin mutfak tezgahında, kardeşinizin çalışma masasında, babanızın ofis masasında en şık tasarımıyla duracak olan bu defter, ne isterse içine yazabilecekleri niteliklerdedir. İş yerindeki arkadaşlarınıza, hatta eşlerinize ya da patronunuza özel günlerde hediye edebileceğiniz bu şık defter en çok kullandıkları objelerden olacağı gibi en çok sevinecekleri hediye çeşidi de olacaktır.

Mavi -kırmızı- taba- siyah renk seçeneklerinde seçebileceğiniz bu özel şık defterler bünyesinde taşıdığı Kız Kulesi kabartmalı ayraçla da diledikleri defter ya da kitaplarda kullanabileceği objelerden olacak. Belki de tanıdığınız erkeklere alınabilecek en güzel hediyeler den biri  de bu isme özel ajanda olacaktır. Zira erkekler çalıştığı yerde sürekli  not tutmak, toplantılarını planlamak, görüşmelerini dizayn etmek  zorundadır. İş sahalarında ki yapacakları çalışmaları, tanıtımların, lansmanların, toplantıların mal – ürün envanterlerinin ve türlü projelerin her zaman notunu tutmalıdır. Bu yüzden bu isme özel defter  tam onlara göre olacak diye düşünüyoruz.

Üzerinde lazer kazıma yöntemleriyle hediye ettiğiniz bu ajanda defter kapağında isim ve soy isim bilgileri bulunduracak. Çizgili defter niteliğindeki ajanda, 19 x 13 cm ebatlarındadır. Bugüne bugün bir deftere ihtiyacı olmayan yoktur. Öğrencilerin eğitim hayatında, bayanların ev – çocuk ihtiyaçlarını listelemeleri konusunda, ev ekonomisi adına hesap tutabilmeleri için, ya da iş yerinde çalışan kişilerin ofis çalışanı ya da esnaf da olsalar bir deftere ihtiyaçları var. Bu yüzden onlara bir ajanda aldığınızda asla kullanılmama ya da bir kenara atılma gibi bir risk yaşamayacaktır. Bu nedenle de sevdiklerinize her özel günlerinde bu tarz hediyelerden alabilme özgürlüğüne sahipsiniz. Hele de alacağınız hediye böylesi deri kaplı, hoş renklerden oluşan isme özel defter ve kabartmalı bir ayraçsa hediye edeceğiniz obje daha da prestijli olacaktır. Sevdiklerinize yada iş arkadaşlarınıza kalıcı hediyeler vermek istediğinizde kesinlikle  bu defteri seçebilirsiniz.

Kişiye özel tasarlanmış her hediye yıllarca saklanabilecek çok özel bir hatıradır. Sadece hediye ettiğiniz kişiye hitaben tasarlandığından eşi benzeri kimselerde olmayacaktır. Sizde sevdikleriniz için tamamen onlara özel olacak türden bir hediye arıyorsanız Hediye Fabrikası'nın tasarladığı İsim Yazılı Ajanda Defter ideal bir seçim olacaktır.

Hediye edeceğiniz kişilerin çok seveceği İsim Yazılı Ajanda Defter; şık bir not defteri ve Kız Kulesi figürlü aynı renk ve kalitede ayraç ile beğeninize sunuluyor..

Sevdikleriniz için hazırlatabileceğiniz İsim Yazılı Ajanda Defter, üzerine işlenecek olan isimler ile kalıcı bir hediyeye dönüşecektir.

Kısa notların, önemli bilgilerin, günlük programların not alınabileceği İsim Yazılı Ajanda Defter, hediye edeceğiniz kişilerin hayatını kolaylaştıracak, düzene sokacak harika bir tasarım.

İsim Yazılı Ajanda Defter, kaliteli yapısı ile yıllarca severek kullanabilecek bir set..

İsim Yazılı Ajanda Defter'inin lacivert-kırmızı-siyah ve taba renkleri arasından dilediğinizi seçip, sevdiklerinize özel hale getirip onlara eşsiz bir hediye vermenin keyfini yaşayabilirsiniz.

 

İsim Yazılı Ajanda Defter satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Not defteri 19 cm x 13 cm ölçülerindedir.
  • Çizgili yapraklardan oluşmaktadır.
  • Aynı renk ve kalitede ayracı bulunmaktadır.
  • Ürün özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.