X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Kişiye Özel Takvim » İsim Yazılı 2017 Duvar Takvimi
İsim Yazılı 2017 Duvar Takvimi

İsim Yazılı 2017 Duvar Takvimi

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136296
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

2017 yılı siz ve aileniz için bu İsim yazılı takvim ile daha unutulmaz olsun! Arkadaşa, sevgiliye ya da anne ve babaya hediye olarak yeni bir yıla girerken alınabilecek en özel hediye seçeneklerinden biridir. Artık yılbaşında sevgiliye ne alınır diye düşünmenize hiç gerek yok!

Kendi aileniz için özel olarak bu takvimi hazırlatıp duvarınızı daha kişisel hale getirebilirsiniz. İsim Yazılı 2017 Duvar Takvimi ile duvarlarınızda görmek istediğiniz takviminiz artık sıradan olmaktan çıkacak ve anlam kazanacak. Aileniz bu eşi benzeri olmayan takvime her baktığında onlalra birlikte geçirdiğiniz güzel anılar kafalarında canlanacak. En güzel anılarınızın şahidi fotoğrafınızla anlamlı bir hediyeye dönüştürülecek İsim Yazılı 2017  Duvar Takvimi, ailenizin mutlulukla ve huzurla bakacağı bi tasarım olacaktır. Ailenin dışında arkadaşa yılbaşı hediyesi alabilir ve arkadaşı da son derece sevindirebilirsiniz. Bu bakımdan erkek arkadaş için erkeğe yılbaşı hediyesi olarak İsim Yazılı 2017 Duvar

Üzerine yazılmasını istediğiniz ismi bize iletin biz de Hediye Fabrikası olarak bu çok özel ve anlamlı hediyeyi ailenize özel olacak biçimde hazırlayalım. Aileye ve sevdiklere yılbaşı paketleri oluşturmak istiyorsanız bu hediye paketinin içerisine kesinlikle duvar takvimini koymanız lazım. Siz de bu bakımdan hediyelik sepet oluştururken sevdiklere göre en uygun hediyeleri Hediye Fabrikası'nda bulacaksınız. Aileye yeni yıla girerken alacağınız bu takvimle yeni yıldaki planlarınızı en iyi şekilde gerçekleştirecek ve beraber olmanın mutluluğunu bütün bir yıl boyunca süreceksiniz.

Hediye Fabrikası özel tasarım hediyelerinden olan bu takvimin üzerine ailecek çekildiğiniz bir fotoğrafınızı ve duygularınızı yazdırarak baskılatabilir ve sevdiklere armağan edebilirsiniz. Yeni yılın en çok tercih edilen hediyesi olan İsim Yazılı 2017 Duvar Takvimi seçeneğini siz de daha fazla beklemeden gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz.

İsim Yazılı 2020  Duvar Takvimi'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 30x40 ölçülerinde
  • 240 gr parlak kağıt
  • Ürün üzerindeki takvim 2020 yılına göre hazırlanmaktadır

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.