X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Anahtarlık Modelleri » İsim ve Harf Yazılı Deri Anahtarlık
İsim ve Harf Yazılı Deri Anahtarlık
İsim ve Harf Yazılı Deri Anahtarlık
İsim ve Harf Yazılı Deri Anahtarlık

İsim ve Harf Yazılı Deri Anahtarlık

29,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135609
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

İsim ve harf yazılı deri anahtarlık ile sevdiklerinize hem ucuz hem de elit bir hediye vermenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Sevdiklerinizde ister özel günlerinde, isterseniz de sıradan günlerinde verebileceğiniz özel bir hediye! İsme özel hediyelerin özelliği başka hiçbir unsurda yoktur. İşte isme özel hakiki deri bu anahtarlıklar da sevdiklerinize kendisini çok özel hissettirecek türde hediyelerden olacak. Deri anahtarlık deyince ilk akla gelecek olan  ve Hediye Fabrikası sayfalarında yer alan bu anahtarlıklarla 7’den 70 ‘e her kesi sevindirebilirsiniz.

Yeni bir araba almış tanıdığınıza, anahtarlarını sık sık kaybeden eşinize, babanıza, anahtarını sık sık evde unutan çocuğunuza bu özel hediyeden aldığınızda anahtarlığı çok beğeneceğinden dolayı sırf anahtarlık uğruna artık her zaman anahtarlarını yanında taşıyacaktır. Aynı zamanda isme özel tasarıma sahip olan bu anahtarlık sayesinde anahtarlığınızı bir yelerde unutsanız, ya da düşürseniz dahi  isme özel olduğundan kolayca bulmanıza birle vesile olacaktır. Bi erkeğe ne hediye alınır ın en iyi cevabı olacak olan bu deri anahtarlıkla hem şık, hem kullanışlı hem de anlamlı hediyelerdendir.

Sevdiklerinizin ev anahtarlarını araba anahtarlarını, dükkanlarının anahtarlarını severek üzerine takabilecekleri bu özel hediyeye her baktıklarında sizleri hatırlayacağınızı belirtelim. Bu güzel anahtarlığa dilerseniz siyah, dilerseniz taba ya da dilerseniz kırmızı renklerinde sahip olabilirsiniz. Örneğin bir bayana ya da genç neşeli- renkli bir insana kırmızı hediye edebileceğiniz gibi, erkeklere de taba ya da siyah renginden armağan edebilirsiniz. Bu aşamada da örneğin arabasının iç dizaynının rengine ya da dışının rengine uyumlu renklerden yola çıkabilirsiniz renk seçimlerinizde. Kısacası isme özel olacak bu anahtarlıklar sevdiklerinizin yüksek ölçüde gönlünü alabileceğiniz unsurlardandır. En güzel hediyelik eşyalar büyüğüyle küçüğüyle her zaman Hediye Fabrikasında!

Bu tür kişiye özel hediyelerle hediyenin ebatı küçük olsa dahi en değerli hediyelerden birini verdiğinizi unutmamalısınız. Zira  kişiye özel verilen hediyeler her zaman bir emek ve vakit işidir. Siz de bu bağlamda bu hediyeye belirli bir vakit ayırarak, araştırma yaptığınızdan dolayı bu güzel anahtarlıkla hediye ettiğiniz kişinin gözünüzdeki değerini ortaya koymuş olacaksınız. Endişelenmeyin  hediye ettiğiniz kişi de bu  emeği görecek ve anahtarlığınızı her zaman özenle kuullanarak ömür boyu da saklayacaktır.

Kişiye özel hale getirilen her hediye çok değerlidir, eşsiz mutluluklar yaratır. Sade ve sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlandığından eşi ve benzeri başka hiçkimsede olmayacaktır. Kişiye özel hale getirilen hediyeler oldukça değerli olduklarından ömür boyunca saklanırlar ve kalıcılığını sürdürürler.

Sizlerde sevdikleriniz için çok özel ve kalıcı bir hediye arayışı içindeyseniz İsim ve Harf Yazılı Deri Anahtarlık aradığınız şey olabilir..

İsim ve Harf Yazılı Deri Anahtarlık eşsiz tasarımı ile dikkatleri üzerine topluyor ve sevdiklerinizin beğenisini kazanmaya yetiyor.

İsme özel olarak tasarlanan her hediye gibi isimli deri anahtarlıkta kişiye özel tasarlanınca sevdikleriniz için eşsiz bir hediyeye dönüşüyor.

İsim ve Harf Yazılı Deri Anahtarlık sevdiklerinizin severek kullanacakları, ev araba vs. gibi anahtarlarını biraraya toplayabilecekleri harika bir aksesuar olacaktır.

Sevdiklerinizin yanlarından ayırmadıkları bir aksesuar haline getirecekleri İsim ve Harf Yazılı Deri Anahtarlık sevdikleriniz için küçük ama anlamlı bir hediye.

Kırmızı, taba ve siyah renk seçeneklerinden istediğiniz bir rengi seçip üzerine istediğiniz bir ismi yazdırıp değer verdiğiniz sevdiklerinize kalıcı ve şık bir hediye verebilirsiniz.

 

 

İsim ve Harf Yazılı Deri Anahtarlık Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Ürün Özellikleri:
  • Orjinal dana derisinden imal edilmiştir.
  • Kırmızı, taba ve siyah renk seçenekleri vardır.
  • Yazılarda asla silinme olmamaktadır.
  • Ürün boyutu 6 cm çapındadır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.