X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » İsim Tarih Yazılı Bambu Peynir Sunum Tabağı
İsim Tarih Yazılı Bambu Peynir Sunum Tabağı
İsim Tarih Yazılı Bambu Peynir Sunum Tabağı
İsim Tarih Yazılı Bambu Peynir Sunum Tabağı
İsim Tarih Yazılı Bambu Peynir Sunum Tabağı
İsim Tarih Yazılı Bambu Peynir Sunum Tabağı
İsim Tarih Yazılı Bambu Peynir Sunum Tabağı
İsim Tarih Yazılı Bambu Peynir Sunum Tabağı

İsim Tarih Yazılı Bambu Peynir Sunum Tabağı

119,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139243
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Yemek yapmayı sanata dönüştürenler ve yemeğin en önemli kısmının sunum olduğunu iyi bilenlere alınabilecek en güzel hediye İsim Tarih Yazılı Bambu Peynir Sunum Tabağı seçeneği olacaktır. Kişiye özel isim ve tarih baskılı hediye olması sayesinde hediye sahibinin kendisini önemli hissetmesini sağlayacak olan bu ürünü doğum günü gibi anlamlı günler için sipariş edebilirsiniz. Yemek yapmayı seven sevgiliye güzel hediyeler ne alınabilir sorusuna en güzel cevap olan İsim Tarih Yazılı Bambu Peynir Sunum Tabağı Hediye Fabrikası'nda kişiye özel olarak hazırlanmaktadır.

Bu güzel ürünün yanında aynı zamanda özel tasarım mutfak önlükleri de sipariş ederek hediye sahibine güzel bir hediye seti oluşturabilir ve yemek yaparken kendisini doyasıya mutlu hissetmesini ve her defasında sizi düşünmesini sağlayabilirsiniz.Yemek yapmanın bir sanat olduğunu ve sunumun yemeğin en önemli parçası olduğunu bilenlerin asla hayır diyemeyeceği bir hediye olan İsim Tarih Yazılı Bambu Peynir Sunum Tabağı ile onları son derece sevindireceksiniz. Bu bağlamda en güzel mutfak eşyaları seçenekleri içerisinde olan İsim Tarih Yazılı Bambu Peynir Sunum Tabağı'nı sevgiliye sevgililer günü hediyesi olarak alabileceğiniz gibi arkadaşa doğum günü hediyesi olarak da sipariş edebilirsiniz.

Öte yandan yemeklerini çok beğendiğimiz anneler için annelere özel hediyeler olarak tercih edebileceğiniz ve anneler günü hediyesi olarak armağan edebileceğiniz bu İsim Tarih Yazılı Bambu Peynir Sunum Tabağı, anneniz tarafından çok beğenilecektir. Onun elinden yiyeceğiniz her yemek adeta bir sanat eseri haline gelecek! Yemek yapmayı sevenlerin asla hayır diyemeyeceği hediyeler içerisinde başı çeken İsim Tarih Yazılı Bambu Peynir Sunum Tabağı ile hediye sahibine vermiş olduğunuz değeri en güzel şekilde göstereceksiniz. O halde daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası tarafından özel olarak üretilen İsim Tarih Yazılı Bambu Peynir Sunum Tabağı hediye seçeneğini gönül rahatlığıyla size özel sunulan fırsatlardan yararlanarak sipariş edebilirsiniz. Doğum günü, sevgililer günü ya da anneler günü gibi anlamlı günler için sevdiklerinize alabileceğiniz asla kaçırmamanız gereken özel hediye seçeneğidir. En özel hediyeleri her zaman olduğu gibi yine Hediye Fabrikası'nda bulacaksınız.

İsim Ve Tarih Yazılı Bambu Peynir Sunum Tabağı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 37.5cm x 18.5cm ölçülerinde 1.5 cm kalınlığındadır.

  • 1 adet Spatula Bıçak 1 adet Küçük Bıçak 1 adet Sunum Çatalı bulunmaktadır.

  • Peynir sunum tabağı doğal bambu ahşap malzemedir. Elde yıkamanız önerilir

  • Kişiselleştirme işlemi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır ve asla çıkmaz.

  • İsim Tarih Yazılı Bambu Peynir Sunum Tabağı özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir. 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.