X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Ahşap Hediyeler » Kişiye Özel Fotoğraf Albümü » İpli Askılı Mandallı Fotoğraf Albümü
İpli Askılı Mandallı Fotoğraf Albümü
İpli Askılı Mandallı Fotoğraf Albümü
İpli Askılı Mandallı Fotoğraf Albümü
İpli Askılı Mandallı Fotoğraf Albümü

İpli Askılı Mandallı Fotoğraf Albümü

19,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135391
Tavsiye Et >

3 Saat 16 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
-
ADET
+

Klasik yaşamayı sevenler ve yaşarken keyif alanlar için tasarlanmış olan İpli Mandallı Fotoğraf Albümü, güzel bir ip ve renkli tasarımıyla, evinizin bir köşesini ona ayırıp, fotoğraflarınızı belli aralıklarla izleme şansını sunuyor. Bu anlamda sevgiliye doğum günü hediyesi olarak alabileceğiniz oldukça romantik ve kullanışlı bir hediye seçeneğidir.

Fotoğrafçıklarda olduğu gibi, banyo yaptırmak amacıyla dizdikleri ipleri, siz evinize taşıyabilirsiniz.
Geçmişteki yaşanmış ve ölümsüz olması için çekildiğiniz tüm fotoğrafları, albüm şeklinde muhafaza edip, ipe asarak da, eski zamanlardaki fotoğraf kültürünü yaşatabilirsiniz. İpli Mandallı Fotoğraf Albümü, size hiçbir işi bırakmayıp, sadece fotoğraflarınızı dizdikten sonra, rahatlıkla takip etmenizi ve onlara iyi bakmanızı sağlayacaktır. Oldukça uygun fiyatı olmasının nedeni ise, indirim ve kullanıcılarımıza özeldir. Kolaylıkla kullanıp, hoş bir tasarım arayanların ve farklılıkları sevenlerin tercihi olacak bu ürüne, hemen sahip olmalısınız.

Ayrıca sevgililer gününe hediye alarak kız arkadaşa farklı bir gün yaşatmak istiyorsanız ona son derece romantik bir hediye seçeneği olan İpli Askılı Mandallı Fotoğraf Albümü hediyesini armağan edebilirsiniz. Kız arkadaşa alınabilecek en nostaljik ve ilginc doğum günü hediyeleri arasında da yer alan bu ürünü Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Bütün bunların yanında kadınlara olduğu kadar doğum günü hediyeleri erkek için de önemlidir. Erkek arkadaşa da anılarınızdan oluşacak olan bu fotoğraf albümünü özel günlerde alabilirsiniz. Aynı şekilde yakın arkadaşa hediye olarak bu özel fotoğraf albümünü sipariş edebilir ve arkadaşınızı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. O halde siz de daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası özel tasarım ürünlerinden biri olan bu nostaljik hediye seçeneğini sevdiklere doğum günü gibi özel günlerde armağan edebilir ve onların mutluluğunu paylaşabilirsiniz.

İpli Askılı Mandallı Fotoğraf Albümü'nü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

7 Adet Renkli Karton Çerçeve
7 Adet Renkli Mini Mandal
1 Adet Hasır İp

 

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.