X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » iPhone/iPad Micro Usb Çevirici Adaptör
iPhone/iPad Micro Usb Çevirici Adaptör

iPhone/iPad Micro Usb Çevirici Adaptör

17,00 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138566
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte telefonlar artık hayatımızın olmazsa olmazları arasında yer almaya başlamıştır. Ancak teknoloji ne kadar çok gelişse de özellikle Apple ürünlerinin şarjı olabildiğine çabuk bitmektedir. İşte bu yüzden kendinize ya da sevdiklere hediye olarak alınabilecek iPhone/iPad Micro Usb Çevirici Adaptör hediyesi ile olur olmadık yerde insanlardan şarj aleti istemeye son veriyoruz! İphone kullanan az insan olması dolayısıyla her yerde şarj aleti bulamama derdi artık hayatımızdan kalkıyor! Kadın arkadaşa veya erkege hediye olarak alınabilecek harika bir hediye seçeneğidir.

 

Cepte, cüzdanda, çantada kolaylıkla taşınabilen Dönüştürücü Adaptör sayesinde gittiğiniz yerlerde iPhone şarjı sormaya artık gerek yok. Android şarj cihazlarının ucuna bağlayın ve iPhone'unuz şarj olsun. Özellikle teknolojiyle ilgilenen erkeğe ilginç hediye alarak onu şaşırtmak istiyorsanız İphone/İpad Micro Usb Çevirici Adaptör'ü ona gönül rahatlığıyla armağan edebilirsiniz. Apple ürünleri kullanan arkadaşa ilginç dogum gunu hediyeleri arasından tercih edebileceğiniz bu çevirici adaptör ile onların hayatını bir nebze olsun daha kolaylaştıracaksınız.

 

Aynı şekilde kardeşime özel olarak bu ürünü almak istiyorum diyenler için de kardeşe hediye olarak hazırlatabileceğiniz iPhone/iPad Micro Usb Çevirici Adaptör, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor. Bu bakımdan kişiye özel doğum günü malzemeleri arasından teknolojik bir ürünü sevdiklere armağan etmek isteyenlerin kaçırmaması gereken özel bir hediye tercihi olacaktır. Arkadaşa, sevgiliye, babaya ya da kardeşe doğum günü gibi özel günlerde sipariş ederek onlara armağan edeceğiniz bu hediye adaptör ile sevdiklerinizle aranızdaki iletişimi hiç kaybetmeyecek ve onlarla olan samimiyetinizi artıracaksınız.

En özel hediye seçenekleri için daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası'na uğrayarak size ve sevdiklere özel en iyi ve anlamlı hediyeleri bulacaksınız. Bu güzel adaptörü sevdiklere özel sipariş etmek için acele edin!


iPhone/iPad Micro Usb Çevirici Adaptör'ü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Uyumlu Modeller:

  • iPhone 5 / iPhone 5c / iPhone 5s
  • iPhone 6 / iPhone 6s / iPhone 6 Plus
  • iphone 7
  • ipad pro
  • iPad 4
  • iPad Air / iPad Air 2
  • iPad Mini

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2018 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.