X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel USB Bellek » İmzalı Taşınabilir Usb Şarj
İmzalı Taşınabilir Usb Şarj
İmzalı Taşınabilir Usb Şarj
İmzalı Taşınabilir Usb Şarj
İmzalı Taşınabilir Usb Şarj
İmzalı Taşınabilir Usb Şarj
İmzalı Taşınabilir Usb Şarj
İmzalı Taşınabilir Usb Şarj
İmzalı Taşınabilir Usb Şarj
İmzalı Taşınabilir Usb Şarj
İmzalı Taşınabilir Usb Şarj

İmzalı Taşınabilir Usb Şarj

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F134399
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

İmzalı taşınabilir usb şarj ile tüm tanıdıklarınıza en kullanışlı hediyeyi armağan edebilirsiniz.

Artık hepimiz neredeyse online hayatlar yaşıyoruz. İnternete uykuda geçirdiğimiz zamanlar hariç bağlı olmadığımız bir an, sörf yapmadığımız bir dakika, sosyal ağlarda vakit geçirmediğimiz zaman yok gibi. Bu durumda tabletler, akıllı telefonlarsa sanki bir uzvumuz gibi neredeyse hep bizlerle birlikte. Ama o şarjın bittiği anlar yok mu? İşte tüm bu zevkli dakikaların ve eğlenceli anların bitti -bitecek olmasının simgesi, kalpleri çarptıracak olan şarj ömrü göstergeleri her zaman bir gözümüzün üzerinde olan ve diğer gözümüzü de seyirmesine sebep olan noktalardır. Zira hiçbirimiz de asla   tabletlerimizin, telefonlarımızın şarjları bitsin istemeyiz. Çünkü bu eğlencenin bitmesiyle eş değer bir durumdur. Erkek hediyeleri sevgiliye konusunda ona bu  imza tasarımlı usb şarj cihazından aldığınızda, çok düşünceli bir hediye vermiş olacaksınız.

Size saatlerce, dakikalarca fazladan şarj imkanı sağlayacaktır.  Dilerseniz kırmızı renk tonunda, dilerseniz de siyah renk tonunda sevdiklerinize satın alabileceğiniz bu güzel usb şarj, aynı zamanda üzerine sevdiklerinizin de imzasını taşıyacaktır. Şarj cihazına bile üzerinde kendine ait imzasıyla sahip olan sevdikleriniz kesinlikle gittikleri toplum içinde büyük bir saygıyla karşılaşacaklar. Uzakta okuyan kızınızla daha rahat ve uzun konuşmak içinde Doğum günü hediye gönder hediyesi alternatifi olarak bu ürünü gönderebilirsiniz. Kadın ya da erkek 7 ‘den 77’ye akıllı telefon ya da tablet kullanan tüm sevdiklerinize bu işlevsel hediyeden armağan edebilirsiniz. İnanın ki sevgilinize bir buket yerine bu usb den, ya da çocuklarınıza bayram harçlığı yerine yine bu cihazdan armağan ettiğinizde çok büyük coşkularla karşılaşacaksınız. Zira imzalı taşınabilir bu usb şarj cihazları onlar için vazgeçilmez hediyelerden olacaktır.

İlginç hediyeler  sürprizler olarak sevdiklerinize verebileceğiniz bu hediye  asla  akıllarına  gelmeyecek düşünceli hediye olduğu kadar isme özel yanıyla da çok önemli bir detay olacak.

Günümüzün vazgeçilmez aksesuarlarından biri haline gelen powerbankler artık isme özel!

Çağımızın teknoloji hastalığını bilmeyen yoktur. Cep telefonları, tabletler, bilgisayarlar herkesin elinde ve evinde. Bu aletler olmadan yaşamı sürdüremez hale geldik neredeyse. Sizde bu teknolojik hastalığa yakalananardan mısınız? Gün içinde telefonunuzun, tabletinizin şarjı hiç bitmesin sürekli aktif olsun mu istiyorsunuz? O halde bu tasarıma bayılacaksınız! İmzalı Taşınabilir Usb Şarj..

İmzalı Taşınabilir Usb Şarj ile USB'den şarj olabilen tüm cep telefonları, akıllı telefonlar, Apple ürünleri (ipad, iphone ) tüm mp3'ler, tüm navigasyon cihazları ve diğer benzeri aygıtları şarj edebilirsiniz. İsminize özel hazırlanması ise büyük bir ayrıcalık. Arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize de şarjlarının hiç bitmemesi adına bu küçük ve hafif powerbanki hediye edebilirsiniz. Kişiye özel tasarımıyla onlara kendilerini çok özel hissettirecektir.

Sürekli biten şarjını bahane eden arkadaşlarınız için hem kalıcı ve anlamlı hem de esprili bir doğum günü, babalar günü, anneler günü, yılbaşı ve tüm özel günleriniz için özel bir hediye olacaktır. İmzalı Taşınabilir Usb Şarj üzerine özel tasarım ile isim ve soyisim işlenen bu kişiye özel ürünü satın alamk için elinizi çabuk tutmalısınız.

 

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Tüm Android ve iphone girişli akıllı telefon, bilgisayarlar, ipad ve ipod'lar ile uyumludur.
  • Ürün boyutları:11.5 cm x 7.5 cm'dir.
  • Sağlam metal kasalıdır.
  • Özelleştirmeniz lazer kazıma yöntemi ile yazılmaktadır ve asla çıkmaz.
  • Mikro Usb kablosu ile gönderilecektir. Usb'den şarj edilebilen tüm cihazlara uygundur.
  • Cihazların kendi orjinal kabloları ile kullanılmaları tavsiye edilir.
  • 6000 MaH kapasitelidir.
  • İmzalı Taşınabilir USB Şarj özenle hediyepaketi yapılarak gönderilmektedir.

Kişiye Özel Hediyeler ve İsmi Özel Hediyeler

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.