X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Powerbank » İmza Tasarımlı Taşınabilir Şarj Cihazı Powerbank 3000 mAh
İmza Tasarımlı Taşınabilir Şarj Cihazı Powerbank 3000 mAh

İmza Tasarımlı Taşınabilir Şarj Cihazı Powerbank 3000 mAh

89,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F134415
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

İmza Tasarımlı Taşınabilir Şarj Cihazı Powerbank 3000 mAh ile USB'den şarj olabilen tüm cep telefonları, akıllı telefonlar, Apple ürünleri (ipad, iphone ) tüm mp3'ler, tüm navigasyon cihazları ve diğer benzeri aygıtları şarj edebilirsiniz. Arkadaşlara ve sevdiklere şarjlarının hiç bitmemesi için bu küçük ve hafif powerbankı, imza tasarımı ile süsleyerek hediye etmek istediğiniz kişiye özel hale getirebilirsiniz. Ayrıca sürekli biten şarjını bahane eden arkadaşlarınız için hem kalıcı ve anlamlı hem de esprili bir doğum günü, sevgililer günü, yılbaşı ya da yıldönümü hediyesi olacaktır. Bilindiği gibi teknoloji geliştikçe elimizden düşürmek bilmediğimiz telefonlar ve bununla birlikte sosyal medya da oldukça gelişiyor. Ancak telefonların şarj sürelerinde aynı teknolojiyi malesef göremiyoruz. İşte bu sebepten dolayı sürekli birbirimizle olan iletişimin kopması durumunu yaşıyoruz. Eğer sevdiklerinizle olan iletişiminizin kopmasını istemiyorsanız onlara kişiye özel olarak isim baskılı hazırlanan İmza Tasarımlı Taşınabilir Şarj cihazı Powerbank 3000 mAh hediye seçeneğini gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Sevdiklere kalıcı hediyeler almak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir hediye seçeneğidir.

Aynı zamanda kız arkadaş ya da erkek arkadaşınızla sürekli iletişiminiz kesiliyorsa telefonunu elinden düşürmeyen sevgiliye özel olarak 14 subat hediye seçenekleri arasında bulunan İmza Tasarımlı Taşınabilir Şarj cihazı Powerbank 3000 mAh'i sevgiliye armağan edebilir ve bir daha asla iletişim kopukluğu yaşamazsınız. Erkek sevgiliye alınabilecek en özel hediye seçeneklerinden biri olan bu powerbank'in üzerine imza tasarımlı olarak onun ismini baskılatarak hediyenizi kişiye özel bir hale getirebilmeniz de mümkün. Öte yandan sevgili doğum günü hediyesi olarak alınabilecek bu hediye seçeneğini erkek arkadaşınız çok beğenecektir. Erkek arkadaşa olduğu kadar kız sevgiliye de hediye almak isteyenlerin tercih edebileceği bir ürün olan bu powerbank ile telefonunu elinden bırakmak bilmeyen insanlara güzel bir jest yapmış olacaksınız. Sevgilinin yanı sıra arkadaşa hediye olarak da sipariş edebileceğiniz bu ürün Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. En özel hediyelerden biri sayılan İmza Tasarımlı Taşınabilir Şarj Cihazı Powerbank 3000 mAh hediye seçeneğini kaçırmak istemiyorsanız hemen harekete geçin!

Arkadaşa doğum günü hediyesi olarak alınabilecek en teknolojik ürünlerin başında gelen bu şarj cihazının üzerine hediye sahibinin ismini de yazdırarak onun kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Artık hiç şarjı bitmeyecek olan arkadaşınız bu hediyeyi her zaman yanında taşıyacak ve her daim sizi ne kadar çok sevdiğini düşünecektir. İş arkadaşına ya da okul arkadaşına kesinlikle alınması gereken özel ürünlerden birisi olan bu taşınabilir şarj cihazı ile sevdiklerinize unutulmayacak bir gün yaşatacak ve onlara bir anı armağan edeceksiniz. Bununla birlikte teknolojinin gelişmesi babaların da telefonlarını elinden bırakmamalarına neden olmaya başladı. Şarjı sürekli biten babayla iletişim kopukluğu yaşamamak istiyor ve babaya kullanışlı bir babalar günü hediyesi almak istiyorsanız artık babalar gününde ne alınır sorusunu sormanıza hiç gerek kalmayacak. Sevgiliye sevgililer günü hediyesi, arkadaşa doğum günü hediyesi ve teknolojik babalara babalar günü hediyesi olarak kesinlikle alınması gereken hediyelerin başında gelen hayatımızın bir diğer parçası olacak powerbankler Hediye Fabrikası'nda sizlerle! İmza Tasarımlı Taşınabilir Şarj Cihazı Powerbank 3000 mAh hediyesi ise hediye sahibine kendisini çok özel hissettirecektir. Ayrıca kaybolma gibi bir lüksü olmayan isim baskılı bu taşınabilir şarj cihazını daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası'ndan sevdiklere özel olarak sipariş edebilirsiniz. Sevdiklere unutamayacakları bir anı armağan ediyor ve onlarla aranızdaki samimiyeti daha da artırmaya başlıyorsunuz. O halde bu güzel hediye seçeneğini siz de şimdi satın alarak onları sevindirebilirsiniz.

İmza Tasarımlı Taşınabilir Şarj Cihazı Powerbank 3000 mAh'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Şarj edilen cihazların kendi orjinal kabloları ile kullanılmaları tavsiye edilir.
  • Tüm akıllı telefon ve bilgisayarlar ile uyumludur.
  • Ürün 3000 Miliamper/saat gücündedir.

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.