X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Defter » İmza Tasarımlı Kişiye Özel Not Defteri
İmza Tasarımlı Kişiye Özel Not Defteri

İmza Tasarımlı Kişiye Özel Not Defteri

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135795
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kişiye özel tasarlanmış her hediye yıllarca saklanabilecek çok özel bir hatıradır. Sadece hediye ettiğiniz kişiye hitaben tasarlandığından eşi benzeri kimselerde olmayacaktır. Sizde sevdikleriniz için tamamen onlara özel olacak türden bir hediye arıyorsanız Hediye Fabrikası'nın tasarladığı İmza Tasarımlı Kişiye Özel Not Defteri ideal bir seçim olacaktır.

Hediye edeceğiniz kişilerin çok seveceği İmza Tasarımlı Kişiye Özel Not Defteri; taba ve füme olmak üzere 2 farklı boyutu ile sizlerle..

Sevdikleriniz için hazırlatabileceğiniz İmza Tasarımlı Kişiye Özel Not Defteri, üzerine imza yöntemiyle işlenecek olan hediye edeceğiniz kişinin ismi ile kalıcı bir hediyeye dönüşecektir.

Kısa notların, önemli bilgilerin, günlük programların not alınabileceği İmza Tasarımlı Kişiye Özel Not Defteri, hediye edeceğiniz kişilerin hayatını kolaylaştıracak, düzene sokacak harika bir tasarım.

İmza Tasarımlı Kişiye Özel Not Defteri, deri yapısı ve kartlarınızı koymanız için tasarlanan bölmesi ile oldukça kullanışlı.

 

İmza Tasarımlı Kişiye Özel Not Defteri Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Not defteri ölçüleri: 21 cm x 13 cm
  • Çizgili yapraklardan oluşmaktadır.
  • Metal süslemeli ayracı bulunmaktadır.
  • Ürün özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.