X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » İlk Annelere Hediye Gümüş Bebek Kolye
İlk Annelere Hediye Gümüş Bebek Kolye

İlk Annelere Hediye Gümüş Bebek Kolye

169,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138862
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Annelik tartışmasız dünyanın en güzel hissidir. Hele ki anneler günü, bir annenin yaşayacağı en özel ve en duygusal günlerden biridir. Bu bakımdan henüz anne olmamış arkadaşa veya eşe güzel bir hediye almak istiyorsanız ona kesinlikle İlk Annelere Hediye Gümüş Bebek Kolye hediye seçeneğini almalısınız. Üzerinde bebek figürü bulunan son derece şık bu gümüş kolye ile hediye sahibini hem duygulandıracak hem de oldukça mutlu edeceksiniz. Özellikle hamile anneye hediye olarak alınması gereken özel bir hediye seçeneği olan bu kolyeyi sakın kaçırmayın!

Aynı şekilde ilk defa annele günü yaşayacak olan annelere alınması gereken özel hediye seçeneklerinden biri olan İlk Annelere Hediye Gümüş Bebek Kolye ile onları çok sevindirecek ve onlara vermiş olduğunuz değeri en güzel şekilde göstereceksiniz. Anneliğin ne kadar kutsal bir şey olduğunu ilk defa anneler gününde anlayacak olan annelere kesinlikle alınması gereken bir hediye tercihi olacaktır. Öte yandan annelere doğum günü hediyeleri içerisinden sipariş edebileceğiniz İlk Annelere Hediye Gümüş Bebek Kolye, ona her zaman bebeğini hatırlatacaktır. Bu onun için şimdiye kadar almış olduğu en güzel doğum günü hediyesi olacak! Bu anlamda annelere alınacak hediyeler nelerdir diye merak ediyorsanız, İlk Annelere Hediye Gümüş Bebek Kolye çok doğru bir hediye tercihi olacaktıtr.

Bununla birlikte doğum günü hediyesi bayan için her zaman önemli olmuştur. Ancak bir anne için doğum günü hediyesi her zamankinden farklı olacak ve ona alabileceğiniz en anlamlı doğum günü hediyesi de kesinlikle İlk Annelere Hediye Gümüş Bebek Kolye olacaktır. O halde daha fazla beklemeden yeni anne olmuş arkadaşa veya sevgiliye kesinlikle bu armağanı takdim etmeli ve onu son derece mutlu etmelisiniz. Hediye Fabrikası tarafından özel olarak tasarlanan bu hediye sizleri bekliyor.

İlk Annelere Hediye Gümüş Bebek Kolye'yi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Zirkon değerli taşlarla süslü love kolye.

  • En: 1,8 cm

  • Boy: 1,8 cm

  • Ağırlık: 2.3 Gr.

  • Maden : Gümüş

  • Kaplama: Rose

  • Renk: Çok Renkli

  • Ürünlerimizin tamamı el emeği ile üretilmiştir ve değerli taşlar nedeniyle ürün ağırlığında ± %5 sapma olabilmektedir.

  • İlk Annelere Hediye Gümüş Bebek Kolye özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.