X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » İlk Anneler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe
İlk Anneler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe
İlk Anneler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe
İlk Anneler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe
İlk Anneler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe
İlk Anneler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe
İlk Anneler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe
İlk Anneler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe
İlk Anneler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe
İlk Anneler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe

İlk Anneler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe

159,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139308
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

İlk defa anneler günü yaşayacak olanlara anneliğin ne kadar kutsal bir şey ve duygu yüklü olduğunu göstermek istiyorsanız İlk Anneler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe hediye seçeneğini gönül rahatlığıyla Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilirsiniz. İlk defa anneler günü yaşayacak olan arkadaşa veya eşe, canlı sevgisini daha da aşılamak için alacağınız ve tamamen ona özel olacak bu minyatür bahçe, hediye sahibi için unutulmaz bir anneler günü hediyesi olacaktır. Üzerine dilerseniz hediye sahibinin ismini yazdırarak bahçeyi ona özel kılabilirsiniz. Anneler gününde yeni anne olan veya anne adaylarına armağan edeceğiniz bu muhteşem ürünü sakın kaçırmayın! Özellikle anneler gününe en güzel hediyeler içerisinde yer edinmiş olan İlk Anneler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor.

Anneler gününde alacağınız sevgiliye ilk hediye unutulmaz olmalıdır! İşte bu sebeple İlk Anneler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe hediye seçeneği asla kaçırılmayacak bir fırsat olacak! Eşime ilk anneler günü hediyesi olarak ne alabilirim diye kara kara düşünüyor ancak ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız eğer, İlk Anneler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe ona armağan edeceğiniz en anlamlı ve duygusal hediyelerden biri olacaktır. Minyatür bahçeyi evinin en güzel yerine koyacak ve baktıkça sizi ne kadar çok sevdiğini düşünecektir.

İlk defa anneler günü yaşayacak olan arkadaşa hayatı boyunca unutamayacağı bir armağan almak istiyor ve sürekli arkadaşıma ne hediye alsam diye düşünüyorsanız eğer, İlk Anneler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe seçeneğini gönül rahatlığıyla Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra bu minyatür bahçenin yanına yine anlamlı bir hediye daha alarak eşinizi şımartmak istiyorsanız sevgili yastıkları seçeneklerine göz atabilir ve birlikte çocuğunuzla beraber çekildiğiniz güzel bir fotoğrafı baskılatarak eşinize güzel bir anı armağan edebilirsiniz.

O halde daha fazla beklemeden ilk defa anneler günü yaşayacak olan eşe veya arkadaşa ne alsam diye düşünenler için önerdiğimiz İlk Anneler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe hediyesini Hediye Fabrikası'ndan gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz. Bu anlamlı ürünü sakın kaçırmayın ve sevdiğiniz kişiye mükemmel bir sürpriz yapın!

İlk Anneler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe'yi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kap : özel tasarım seramik saksı en : 17, boy : 17, yükseklik : 3,5 (cm)

  • Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir..

  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).

  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.

  • Doğal olan organik malzemelerde ise ufak farklılıklar gösterebilir.

İlk Anneler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe özenle paketlenerek gönderilmektedir. 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.