X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » İlginç Hediye Kafesteki Mahkum İskelet
İlginç Hediye Kafesteki Mahkum İskelet

İlginç Hediye Kafesteki Mahkum İskelet

89,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137335
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevdiklerinizin hayatlarını renklendirecek ilginç hediyeleri sizlere sunmaya devam ediyoruz!!

Sıkıcı hediyeler almak kadar vermekte insanları pek tatmin etmez. sürpriz niteliğindeki bu tür hediyeler aradan uzun bir zaman bile geçse asla unutulmaz, heyecanını devamlı olarak korur. en özel günlerinizde en özel insanlar için tercih edebileceğiniz İlginç Hediye Kafesteki Mahkum İskelet de bu nitelikte hediyelerden biri. Sıradışı tasarımı ve çıkardığı sesler ile oldukça ilginç görünen mahkum iskeletin sevdiklerinizin akıllarını başlarından alacağı kesin. İlginç özel gün hediyenizin fazlasıyla ilgi göreceğinden de emin olabilirsiniz. Tek bir adımla önüne geçtiğinizde gözlerinden ateşler fırlarcasına kırmızı ışıklar yanmaya başlayacaktır ve 'Get me outt!' sesleri çıkaracaktır. Ne kadar yaratıcı ve ilginç bir şey öyle değil mi?

Yatak odalarını veya ofisleri süsleyecek İlginç Hediye Kafesteki Mahkum İskelet, bulunduğu her ortama farklı bi hava katacak. Odanın veya ofisin kasvetli havası bu sıradışı oyuncak ile biranda dağılıvericek. Sıradışı ürünlere merakı olan sevdikleriniz için tercih edeceğiniz İlginç Hediye Kafesteki Mahkum İskelet'i onlara doğum günü hediyesi olarak, ev veya ofis hediyesi olarak verebilir; her baktıklarında sizi keyifle hatırlamalarını sağlayabilirsiniz.

 

İlginç Hediye Kafesteki Mahkum İskeleti Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kafesteki mahkum iskelet 3 adet AA pil ile çalışmaktadır
  • Önünden geçtiğiniz zaman gözlerindn kırmızı ışıklar yanmaya başlar ve İngilizce olarak "Get me out" diye bağırmaktadır.
  • 3 Yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.
  • Ürün kendi özel kutusu içerisinde gönderilmekte olup, kutu ölçüleri: 29 x 23 11 cm'dir.
  • Mahkum İskelet sert plastikten üretilmiş olup dekoratif özellikte bir oyuncaktır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.