X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Anahtarlık Modelleri » İl Tabelası İsimli Anahtarlık
İl Tabelası İsimli Anahtarlık

İl Tabelası İsimli Anahtarlık

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136711
Tavsiye Et >
100 karakter yazabilirsiniz.
50 karakter yazabilirsiniz.
50 karakter yazabilirsiniz.

İnsanın doğduğu büyüdüğü yerin sevgisi bambaşkadır. Uzak kalınan memleketlere duyulan hasret ve özlem tarif edilemez. Geçmişten izler taşıyan, huzur getiren büyük bir sevgi beslenen memleket nerede olunursa olunsun hep bir hasretle aranır, özlenir. Sizin de memleket hasretiyle yanıp tutuşan sevdikleriniz varsa onlar için hazırlatabileceğiniz İl Tabelası İsimli Anahtarlık'ı çok seveceksiniz.

Memleketine fazlasıyla değer veren sevdiklere keyifle taşıyacağı bu anahtarlık, hediye edeceğiniz kişinin ismi, il plakası ve il adıyla hazırlanacaktır. Büyük bir gurur ve keyif verecek bu hediye ne kadar küçük olursa olsun taşıdığı anlam itibariyle büyük bir öneme ve yere sahip olacaktır. Özellikle arkadaşa doğum günü gibi günlerde alınabilecek değişik ürünler arasında en çok tercih edilenlerden biri olan İl Tabelası İsimli Anahtarlık, sizi bekliyor! Aynı zamanda tasarim hediyeler arasında bulunan il tabelası tasarımlı bu anahtarlık, hediye sahibi tarafından çok beğenilecek.

Sevgiliye ya da eşe özel olarak yıldönümü sürprizi yapmak istiyorsanız bu özel hediye sevgiliyi çok mutlu edecektir. Sevdikleriniz İl Tabelası İsimli Anahtarlık hediyesini kullandıkça sizi hatırlayacaktır. Siz de sevgiliye özel doğum günü hediyesi olarak bu anahtarlığı gönül rahatlığıyla sipariş edebilir ve sevdikleri mutlu edebilirsiniz. Aynı zamanda sevgililer gününe hediye arıyorsanız bu anahtarlık çok anlamlı bir hediye olacaktır. Sevgiliye ya da arkadaşa hediye olarak alabileceğiniz gibi babaya babalar günü hediyesi olarak da bu ürünü armağan edebilirsiniz.

Hediye Fabrikası özel tasarım ürünlerinden biri olan bu anahtarlığı sevdiklerinizin memleketine özel olarak hazırlatarak doğum günü gibi günlerde onlara armağan edebilirsiniz. Kullandıkça sizi hatırlayacak olan sevdikleriniz sizi asla unutmayacaktır. O halde daha fazla beklemeden siz de İl Tabelası İsimli Anahtarlık hediye seçeneğini sipariş etmek için acele edin.

İl Tabelası İsimli Anahtarlık'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 65 mm x 25 mm
  • 6 mm kalınlık
  • İl İsmi, plaka no ve isim yazı alanı.
  • Çelik anahtalık halkası
  • Çıkmayan Baskı

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.