X
Hediye Fabrikası » Mutfak Ürünleri » İki Kişilik Porselen Türk Kahvesi Seti
İki Kişilik Porselen Türk Kahvesi Seti
İki Kişilik Porselen Türk Kahvesi Seti
İki Kişilik Porselen Türk Kahvesi Seti
İki Kişilik Porselen Türk Kahvesi Seti
İki Kişilik Porselen Türk Kahvesi Seti
İki Kişilik Porselen Türk Kahvesi Seti

İki Kişilik Porselen Türk Kahvesi Seti

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138360
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kim lezzetli ve köpüklü bir Türk kahvesine hayır diyebilir ki? Tabi ki hiç kimse… Türk kahvesi büyük bir lezzet, güzel bir sohbet aracısı olduğu gibi, güzel bir hediye sebebidir. Çevrenizdeki insanlara sevginizi göstermek için Türk Kahvesi fincanı hediye edebilirsiniz. Bu ağız tadı, hoş sohbet ve mutluluk temenni ettiğinizi gösterecektir. Örneğin bu sete anneyle ilgili sözler eşlik ettiğinde, hediyeniz mükemmel bir anneler günü hediyesi olabilir ya da dilerseniz dostunuzu bu set ile mutlu edebilirsiniz. Sevgiliye 1.ay hediyesi mahiyetinde bir sürpriz için doğru seçim olacak olan set, hoş sohbetinizi, tatlı dilinizi ve uyumunuzu simgeleyecek, size daha fazla aşk ve daha fazla mutluluk verecektir.

Üstelik bu iki kişilik porselen set, kadınlara özel bir hediye değil. Kahve seven erkekler için de tercih edilebilir. Yılbaşı erkek hediyeleri ya da doğum günü hediyeleri arasında değerlendirmek gayet mümkün… Yılbaşı hediyesi sevgiliye güzel ve dolu dolu bir yıl temennilerimizi iletmelidir. Hediyeniz tam da bu mesajı verecek. Kısacası iki kişilik şık porselen set, sevgiliye sevgililer günü hediyesi de olabilir, anneler günü hediyesi de, doğum günü hediyesi de yıldönümü sürprizi de… Bunun için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, geç kalmadan siparişin verilmesi ve güzel temenniler ile hediyenin desteklenmesidir. Ona sevginizi anlatmaktan vazgeçmeyin ve sevdiğiniz insanların kıymetini bilin. İşte o zaman hayat güzelleşir.

 

İki Kişilik Porselen Türk Kahvesi Setini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Porselen malzeme.
  • Fincan setinin boyutu 12 cm x 6,5 cm.
  • 2 adet porselen fincan.
  • 2 adet bardak altlığı.
  • İki Kişilik Porselen Türk Kahvesi Seti özenle hediye paketi yapılmış olarak size ulaştıralcaktır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.