Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Baskılı Saatler » I Love You Duvar Saati Kişiye Özel
I Love You Duvar Saati Kişiye Özel
I Love You Duvar Saati Kişiye Özel
I Love You Duvar Saati Kişiye Özel

I Love You Duvar Saati Kişiye Özel

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F62965
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
10 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Zamanın boşa akmayacağı, özel bir hediye ile her anınızın renkleneceği özel hediyeler için doğru yerdesiniz. Sevgilinize her an aşkınızı hatırlatabilir, eşinize mutfakta geçirdiği zamanı güzelleştirecek bir hediye satın alabilirsiniz. Hızlı ve pratik bir şekilde sipariş edeceğiniz bir hediye aşkınızın en güzel simgesi haline gelebilir. Son derece özel ve sevimli bir tasarıma sahip olan duvar saati, isimleriniz ile süslenecek ve aşkınızın yansıması haline gelecektir. Duvar saat modelleri her zaman size çok sıradan mı geliyor? Farklılık yapmayı seviyor ve eşinize ya da sevgilinize alacağınız hediyelerde de bu bakış açısını koruyor musunuz? O halde doğru yerdesiniz ve birbirinden özel duvar saatleri ile tanışma zamanınız geldi! En güzel saatler, en özel anlarınıza eşlik edecek, evinizi mutluluk ile dolduracak.

Özellikle bayanlara alınabilecek hediyeler konusunda erkekler oldukça zorluk yaşar. Bu sorunu yaşamanıza gerek yok. Şık ve sevimli tasarımı ile sevgilinizin gönlünü çalacak olan hediye isimlerinizin eklenmesi ile birlikte romantik bir hediye haline gelecek. Bir kıza alınabilecek hediyeler de tam olarak bu özelliklere sahip olsa gerek değil mi? Doğum günleri artık birbirinden özel hediyeleriniz ile daha anlamlı ve daha eğlenceli olacak. Aşkınızı ilan etmeye hazırsanız, hızlıca sipariş vererek hediye sorunundan kurtulabilirsiniz. Aman sakın unutmayın, isimlerinizi doğru ve eksiksiz olarak belirtmeniz gerek. Böylece hızlıca sipariş verebilir ve özel günlerinize hazırlanabilirsiniz.

 

Kişiye Özel I Love You Duvar Saati satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Görselde yer alan tasarım, süblimasyon (ısı transferi) yöntemiyle saatinizin üst yüzeyine kalıcı bir şekilde işlenmektedir.
  • Ürün 1 adet AA pil (standart kalem pil) ile çalışmaktadır.
  • Cam malzemeden üretilmektedir. Çapı 30 cm, Kalınlığı 4 mm'dir.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan mekanizma kullanılmaktadır.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.