Hediye Fabrikası » Baskılı Kupalar » I Clean Diş Hekimi Kupası
I Clean Diş Hekimi Kupası

I Clean Diş Hekimi Kupası

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F58314
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
15 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

İster doktorunuza teşekkür etmek için tercih edin bu sevimli kupayı, isterseniz de diş hekimi olan tanıdıklarınızı sevindirin. Mutlu olacaklarına şüphe yok. Çünkü isimlerine özel bir hediye olmanın yanı sıra, çok da sevimli bir tasarıma sahip… Bu da gün içerisinde hediye sahibinin çayını kahvesini yudumlarken gülümsemesini sağlayacak bir özelliktir. Kısacası hem sizi hatırlatacak, hem de onun daha mutlu olmasını sağlayacak. E bir hediyeden de başka ne bekleriz ki? Sizce de harika değil mi? Yaratıcı kupa diş hekimine hediye seçmek zor zannedenler için harika bir öneri olacaktır. Ayrıca diş hekimi olan tanıdığınız kim olursa olsun, ister erkek ister bayan olsun, değişik hediye fikirleri ile gönlü çelinecek, mutlu olacaktır.

Belki doğum günü ya da yılbaşı gibi özel bir günü tercih edebilirsiniz hediyenizi vermek için, belki de sıradan bir günü. Ne önemi var ki? Önemli olan sizi hatırlatacak olan hediyeniz. Peki, bu hediyeye nasıl ulaşabilirsiniz? Cevap çok kolay… Pratik bir şekilde hızlıca sistem üzerinden sipariş verebilirsiniz. Doğum günü sürpriz fikirleri gibi düşünceler ile zaman kaybetmenize gerek yok. Hızlıca sipariş verebileceksiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise doktorunuzun ismini doğru ve eksiksiz bir şekilde yazmanızdır. Kalitesi ve de şıklığı ile dikkat çeken ürün, harika bir ofis hediyesi de olabilir. Bu güzel öneriyi istediğiniz zaman değerlendirebilirsiniz.

 

I Clean Diş Hekimi Kupası satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Porselen kahve kupası.
  • Ürün Özelleştirme sayfasında; Seramik, Porselen ya da sıcak su ile rengini ortaya çıkaran sihirli kupa malzeme seçenekleriyle  hediyenizi özelleştirebilirsiniz.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.