X
Hediye Fabrikası » Hukuk Bürosu için Dekoratif Hakim Tokmağı
Hukuk Bürosu için Dekoratif Hakim Tokmağı

Hukuk Bürosu için Dekoratif Hakim Tokmağı

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136369
Tavsiye Et >

ÜCRETSİZ KARGO
Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
100 karakter yazabilirsiniz.
50 karakter yazabilirsiniz.

Adaletin dağıtıcısı, dağvaların bağlayıcısı hakimlerin mahkemelerde önlerinde bulundurdukları hakim tokmaklarına farklı bir boyut kazandırdık ve Hukuk Bürosu için Dekoratif Hakim Tokmağı'nı oluşturduk! Eğer avukat sevgiliye alınacak doğum günü hediyesi seçeneği arıyorsanız bu hediye seçeneğini asla kaçırmak istemeyeceksiniz. Avukat sevgiliye ileride hakim olacağı için verdiğiniz desteği göstermek adına alınabilecek özel hediye seçeneklerinden biri olan bu hakim tokmağının üzerine sevgilinizin ismini de baskılatabilirsiniz. Baktıkça ona bu uğurda güç verecek olan hediye ile sevgiliye kesinlikle doğru bir hediye aldığınızı anlayacaksınız.

Hukuk dünyasının asil üyelerinden hakimlerimizin mahkeme anında son sözü söylemek için kullandığı hakim tokmağını üzerine kusursuzca işlediğimiz isim-soyisim, ünvan ve büro ismi ile avukata alınabilecek sıradışı bir hediyeye dönüştürüyoruz. Hukuk bürolarında dekoratif bir eşya olarak yerini alacak Hukuk Bürosu için Dekoratif Hakim Tokmağı, hediye edeceğiniz kişinin kendini değerli hissetmesinde etkili olacak. Avukata alınabilecek ofis dekorasyon hediyesi olarak en ideal hediyelerden biri olabilecek bu tokmak kalıcı ve anlamlı bir hediye olarak ömür boyu kalıcılığını sürdürecek. Eğer siz de avukata hediye alarak ona özel bir armağan vermek istiyorsanız bu hakim tokmağı Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor. İleride hakim olmak isteyen avukat arkadaşa ya da sevgiliye hiç düşünmeden alabileceğiniz özel hediye seçeneklerinden bir tanesidir.

Hukuk bürosu sahipleri veya avukat dostalarınız için harika bir hediye seçeneği olabilecek Hukuk Bürosu için Dekoratif Hakim Tokmağı'nı kişiye özel hale dönüştürmek için siparişinizi bize hemen iletin. Ayrıca hakim babaya özel olarak alınabilecek babalar günü hediyeleri içerisinde bulunan bu hakim tokmağını babaya özel olarak hediye edebilir ve hediyenin üzerine babanızın ismini yazdırarak da babanın kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Hakim babaya babalar günü gibi özel bir günde alınabilecek en doğru hediye Hukuk Bürosu için Dekoratif Hakim Tokmağı hediyesi olacaktır. Hediye Fabrikası'ndan özel olarak tasarlatabileceğiniz bu ürünü babaya almak için acele edeceksiniz. Babanız tarafından çok beğenilecek olan bu hediye seçeneğini kullandıkça babanız sizi düşünecektir.

Aynı zamanda avukat arkadaşa alınabilecek özel doğum günü hediyesi olan Hukuk Bürosu için Dekoratif Hakim Tokmağı arkadaşa doğum günü ya da yılbaşı gibi özel günlerde hediye olarak alınabilir. Arkadaşa sizi hatırlayabileceği bir anısal değere sahip olan bu hediyeyi alarak aranızdaki samimiyeti güçlendirebilir ve arkadaşınıza hakimlik yolunda verdiğiniz desteği en anlamlı şekilde ona gösterebilirsiniz. Ayrıca üzerinde hediye sahibinin isminin yazılı olması da hediye sahibine bu uğurda özgüven kazandıracaktır. Hediye Fabrikası'ndan kolayca sipariş edebileceğiniz en özel hediyeler arasında yer alan bu hakim tokmağı ile avukat arkadaşa son derece özel ve anlamlı bir armağan vermiş olacaksınız.

Bütün bunların yanında sevgililer gününde avukat sevgiliye farklı bir 14 subat hediye seçeneği arayışı içerisindeyseniz, avukat sevgiliye Hukuk Bürosu İçin Dekoratif Hakim Tokmağı'nı armağan edebilirsiniz. Sevgiliye özel olarak sevgililer günü hediyesi almak istiyor ve anlamlı bir seçenek arıyorsanız avukat sevgiliye bu hakim tokmağı hediyesini kaçırmayın! Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel olarak üretilen bu hediye seçeneğini sevgiliye doğum günü ya da sevgililer günü gibi özel günlerde gönül rahatlığıyla sipariş edebilir ve sevgiliyi son derece mutlu edebilirsiniz. Kullandıkça sizi düşüneceği bu hediye ile hakim olma yolunda büyük adımlar atmayı başaracak olan sevgiliniz size minnet duyacaktır. Sonuç olarak her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır lafını hatırlatmak isteriz. İşte bu yüzden siz de avukat sevgiliye güzel bir hediye almak istiyorsanız bu hakim tokmağını tercih edin!

Hukuk Bürosu için Dekoratif Hakim Tokmağı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ahşap zemin 12 cm çapındadır.
  • Tokmak 24 cm boyundadır.

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.