X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Hukuk Bürolarına Özel Kahve Kupası
Hukuk Bürolarına Özel Kahve Kupası

Hukuk Bürolarına Özel Kahve Kupası

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F58341
Tavsiye Et >
20 karakter yazabilirsiniz.
15 karakter yazabilirsiniz.

Avukatınıza küçük bir hediye ile teşekkür mü etmek istiyorsunuz ya da avukat bir yakınınıza özel bir hediye mi vermek istersiniz? Avukatlar için tasarlanmış son derece hoş bir önerimiz var size. Bu sayede, hem dikkat çekici hem de özel bir hediye ile avukat yakınlarınıza mutluluk dağıtabilirsiniz. Bu sevimli ve kullanışlı kahve kupası, en lezzetli kahvelerin ve en güzel kokulu çayların aracısı olacak, her seferinde sizi hatırlatacaktır. Bu sebeple de çok önemli bir işlevi var. Ayrıca bir ofis hediyesi ya da yeni iş hediyesi olarak da düşünebilirsiniz. Özel tasarım kahve kupasında size sunduğumuz seçenekler ve özelleştirme alanları ise tam anlamı ile eşsiz bir hediye ile sürpriz yapmanızı sağlayacak. Dilerseniz, seramik olarak sipariş edebileceğiniz tasarım, porselen ve de sihirli kupa seçenekleri ile de karşınızda. Üstelik, siparişiniz sırasında karşılaşacağınız boş alanları doldurarak, hediye sahibine özel bir mesaj yazdırabilir ve avukatınızın ismini de ekleyerek, spesifik bir hediye tercih edebilirsiniz.

Sihirli bardak fiyatları genellikle beklenene göre daha uygun olarak karşınıza çıkacağından çok daha avantajlı bir hediye alışverişi yapabileceksiniz. Porselen ve seramikte ise kalitenin sunulduğunu göreceksiniz. Sihirli kupalar, sıcak içecek ile birlikte güzelliğini ve anlamını ortaya çıkardığından, belki sürpriz yapmayı seven yapınızı yansıtabilir. Buna göre tercihiniz bu üründen yana olabilir. Diğer taraftan unutulmaz hediyeler de böyle küçük sürprizlerde gizli. İlginç ofis malzemeleri tercih edebilirsiniz belki avukat tanıdıklarınız için ancak bu kupanın özel olması daha ön plana çıkmasını sağlıyor.

 

Hukuk Bürolarına Özel Kahve Kupası satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Porselen kahve kupası
  • Ürün Özelleştirme sayfasında; Seramik, Porselen ya da sıcak su ile rengini ortaya çıkaran sihirli kupa malzeme seçenekleriyle  hediyenizi özelleştirebilirsiniz.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.