X
Hediye Fabrikası » Hediye Sepeti » Anneye Her Güne Bir Mesaj Hediye Kutusu
Anneye Her Güne Bir Mesaj Hediye Kutusu
Anneye Her Güne Bir Mesaj Hediye Kutusu
Anneye Her Güne Bir Mesaj Hediye Kutusu
Anneye Her Güne Bir Mesaj Hediye Kutusu
Anneye Her Güne Bir Mesaj Hediye Kutusu
Anneye Her Güne Bir Mesaj Hediye Kutusu
Anneye Her Güne Bir Mesaj Hediye Kutusu

Anneye Her Güne Bir Mesaj Hediye Kutusu

54,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F118740
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Anneye sevginizi göstermenin bir çok yolu vardır ancak bu yol hepsinden farklı. Her gün için ayrı bir mesajı kalpler üzerine sizin için özenle yazdık. Yıllık, 365 gün ayrı mesaj... İşte sevginizi göstermenin farklı bir yolu. O'na ne kadar çok değer verdiğinizi her güne özel ayrı ayrı gösterin. Özellikle anneler günü için anneye alınması gereken en özel ve duygusal hediye seçeneklerinin başında gelmektedir.

Öte yandan anneme duygusal bir hediye almak istiyorum diyenler için annelere doğum günü hediyesi olarak Hediye Fabrikası'ndan alabileceğiniz özel ve anlamlı bir hediyedir. İçerisinde anneye güzel mesajlar yer alan Anneye Her Güne Bir Mesaj Hediye Kutusu hediye seçeneğini gönül rahatlığıyla anneye armağan ederek onu son derece mutlu edebilirsiniz. Annelerin asla hayır diyemeyeceği farklı ve duygusal bir hediye istiyorsanız bu hediye kutusunu sakın kaçırmayın! Bu anlamda annelere hediyeler arasından anneye özel olarak hazırlatabileceğiniz bir hediye arayışı içerisindeyseniz Anneye Her Güne Bir Mesaj Hediye Kutusunu hemen sipariş edebilirsiniz.

Anneme özel olarak kadın doğum günü hediyeleri seçerek en anlamlı ve duygusal ürünü almak istiyorum diyenlerin kaçırmaması gereken bir hediye seçeneği olan Anneye Her Güne Bir Mesaj Hediye Kutusu'nu Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş ederek anneleri son derece mutlu edebilirsiniz. O halde anneye yaş günü hediyeleri içerisinden kesinlikle tercih etmek isteyeceğiniz bu hediye kutusunu hiç beklemeden anneye özel olarak satın alabilirsiniz. Bir yıl boyunca her gün açıp okuyacağı ayrı ayrı mesajların yer aldığı bu anlamlı hediye sayesinde anneyi bir yıl boyunca mutlu etmeyi başaracaksınız. Daha fazla beklemeden anneler günü ve anneye doğum günü için Anneye Her Güne Bir Mesaj Hediye Kutusu'nu hemen satın alarak anneye güzel bir gün yaşatın!

Anneye Her Güne Bir Mesaj Hediye Kutusu'nu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Örnek Mesajlar:

  • Ellerinden öperim cennet kokulu annem.Anneler günün kutlu olsun.
  • Bildiğim tek şey var,benim annem melektir.
  • En çabuk kabul olan dua,annenin duasıdır.
  • Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan,Annem.Ellerinden öperim.

Ürün İçeriği;
•2 Adet Arı, 2 Adet Uğur Böceği Çikolata
•1 Adet Büyük Mabel Kalp Çikolata
•365 Gün Her Güne Bir Mesaj Kartı (Anne Yıllık)
•Süsler, Kuru Yapraklar
•Kalp Kadife Kutu (16,5x19x6 cm)

 

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.