X
Hediye Fabrikası » Sevgiliye Hediye » 365 Adet Mesaj Kartları - Her Güne Bir Mesaj
365 Adet Mesaj Kartları - Her Güne Bir Mesaj

365 Adet Mesaj Kartları - Her Güne Bir Mesaj

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F114649
Tavsiye Et >

Bugün sipariş verirseniz en geç 21 Ağustos Pazartesi günü kargoya verilecektir.
-
ADET
+

365 adet mesaj kartları her güne bir mesaj hediye seçeneği sevdiceğinizin kalbini öyle güzel okşayacak ki, bu kartları elinden düşürmeyecektir.

Sevgilinizin üzerinde hem manevi yönde hem de görsel yönden büyük etkiler yaratacak bir hediye ile karşılaşmaya hazır olun. Zira bu her güne bir mesaj sevgiliye özel mesaj kartları hem kırmızı kalpli tasarımları, hem de üzerinde yazan kalp okşayan aşk mesajlarıyla çok etkili bir hediye olacaktır. Unutmamalısınız ki bir sevgili hem sevdiği erkekten hediye almaktan çok hoşlanacağı gibi, ondan aşk dolu sözler duymaya da bayılır.

İşte onu hem kalben besleyecek olan, hem de görsel olarak gözlerini dolduracak, ruhunu okşayacak olan bu hediye sevdiceğiniz için unutulmaz bir armağan olacaktır. Her güne aşk mesajı 365 gün kartlarını ona dilediğiniz her zaman verebilirsiniz. Bu güzel sözlerle dolu kartları kalbinizin sahibine; ister sevgililer gününde, ister yıl dönümünüzde, ister yıl başında hatta dilerseniz de sıradan bir günde verebilirsiniz. Sevgiliye doğum günü hediyelik paketini uzatırken bile yararlanabileceğiniz bu aşk mesajı kartları her gün okuyabileceği birbirinden güzel sevgi dizeleriyle doludur.

Bu güzel ve zarif düşünceli hediyeyi ona sadece tek başına verebileceğiniz gibi, dilerseniz en güzel aşk sözcükleri eşliğinde, aşk mektubu beraberinde hatta ona özel olarak yazdığınız şiir dizeleri eşliğinde bile verebilirsiniz. Yanı sıra bu güzel kartları başından aşağı bile dökerek adeta gül yapraklarını başından döken edasında bir tavırla bile ona verebilirsiniz. Öte yandan yine 365 güne sevgiliye aşk mesajı kartlarını ona bir kırmızı gül eşliğinde dahi uzatabilirsiniz. Sevgililer günü için hediyeler ararken dahi karşılaşabileceğiniz bu kartlar, harika ambiyanslar yaratabilmeniz içinde en özel fikirlerden biridir.

Belki de bu güzel aşk mesajlarını bir evlenme teklifine bile dönüştürebilirsiniz ne dersiniz? Yine Hediye Fabrikası sayfalarında yer alan tek taş yüzük hediyesi eşliğinde bu kartları ona uzattığınızda, harika bir evlenme teklifi seramonisine  dönüştürebilirsiniz bu güzel anı. Tüm bunlara ek olarak onun için düşünülmüş farklı hediyelerin eşliğinde bile ona bu güzel ve aşk dolu kartları sunabilirsiniz. Kısacası 365 gün aşk mesajı kartlarını dilediğiniz biçimde kullanabilir, yaratıcılığınızı konuşturabilir ve romantik anların en özelini yaratabilirsiniz bu sayede.

Sevdiğin kıza doğum günü mesajı niteliğinde kullanabileceğin bu güzel mesaj kartlarıyla prensesini yaş gününde büyüleyebilirsin.

İşte sevginizi göstermenin farklı bir yolu... O'nu ne kadar çok sevdiğinizi hep hatırlasın..

Sevgilinize olan duygularınızı her gün dolu dizgin gösterin! 365 Adet Mesaj Kartları - Her Güne Bir Mesaj ile sevgilinize her gün özel olduğunu ve ona karşı olan duygularınızın yoğunluğunu gösterin. Her okuduğunda aşkınızı bir üst seviyeye taşıyacağı oldukça çok romantik bir hediye verin. Sevgililer gününüz,aşkınızın yıl dönümü,doğum günü için bu hediye oldukça romantik ve büyüleyici olacaktır. 365 Adet Mesaj Kartları - Her Güne Bir Mesaj ile sevgiliniz için yılın her günü anlamlı ve aşk dolu olsun. Her gün sizi aşkla anımsasın. Bu hediye ile sevgilinizi diğer insanlardan ayrı ve özel kılın. Sevgilinize duyduğunuz o kocaman sevgiyi bu romantik hediye ile hissettirin. Sıcak bir tebessüm,küçük bir buse,kocaman bir sarılma kadar anlamlı bir hediye. Sıradan hediyelerin çok dışında,buram buram aşk kokan,anlamlı ve sürprizlerle dolu romantik bir hediye. 365 Adet Mesaj Kartları - Her Güne Bir Mesaj ile  O'nu ne kadar çok sevdiğinizi hep hatırlasın..

 

365 Adet Mesaj Kartları - Her Güne Bir Mesaj'ı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

Örnek Mesajlar;

•Beni sensiz düşünme.

•Aşk; Ciddi bir tokalaşmayı kıkırdamaya dönüştürmektir.Mizahtır.

•Bulutların üzerinde kalp atışlarımızın ritminde,Dans edermisin benimle?

•Melekler şahit olsun,Sevgilim aşkımız kutlu olsun...

•Aşk; Çocukluk yapmak,seni çıldırtmak,özlemek,çıldırmak,yıllar iyiki geçmiş demekmiş.....

•Aşk; Sevgilinizin ne olduğunu bütün çıplaklığıyla görmektir.Gerçektir...

•Bu sihirin ölümüne sürmesini istiyorum bebeğim...

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.