X
Hediye Fabrikası » Hediye Sepeti » Her Güne Ayrı Mesaj Kavanozu - Kalpten Gelen Mesajlar - Yıllık
Her Güne Ayrı Mesaj Kavanozu - Kalpten Gelen Mesajlar - Yıllık
Her Güne Ayrı Mesaj Kavanozu - Kalpten Gelen Mesajlar - Yıllık
Her Güne Ayrı Mesaj Kavanozu - Kalpten Gelen Mesajlar - Yıllık
Her Güne Ayrı Mesaj Kavanozu - Kalpten Gelen Mesajlar - Yıllık
Her Güne Ayrı Mesaj Kavanozu - Kalpten Gelen Mesajlar - Yıllık
Her Güne Ayrı Mesaj Kavanozu - Kalpten Gelen Mesajlar - Yıllık

Her Güne Ayrı Mesaj Kavanozu - Kalpten Gelen Mesajlar - Yıllık

89,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F3962
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Onu bir gün değil, her gün sevdiğinizi anlatmanın farklı bir yolu olan Her Güne Ayrı Mesaj Kavanozu - Kalpten Gelen Mesajlar - Yıllık hediyesini sevgiliye özel sipariş ederek sevgiliye romantik bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Sevgiliye karşı duyduğunuz o büyük sevgiyi bu sürpriz hediye ile gösterin! Bu romantik sürpriz ile sevgilinin kalbini derinden etkileyin. Her güne özel olarak aşkla yazılmış mesajları ona verin. Sevgililer günü gibi özel günlerde sevgiliye ufak hediyeler alarak ona küçük bir sürpriz yapmak istiyor ancak hediyenin etkisi büyük olsun istiyorsanız Her Güne Ayrı Mesaj Kavanozu - Kalpten Gelen Mesajlar - Yıllık'ı ona gönül rahatlığıyla armağan edebilir ve unutamayacağı bir sevgililer günü yaşatabilirsiniz.

Her Güne Ayrı Mesaj Kavanozu-Kalpten Gelen Mesajlar Yıllık, biricik sevgili için tasarlandı. İçine aşk dolu sevgi sözleri ve mis kokulu yapraklar koyuldu. Bu özel armağan, en özel günler için oldukça anlamlı ve romantik bir sürpriz olacak! Sevdiğiniz insana olan hislerinizi dikkat çekici ve romantik bir şekilde ortaya koymak istiyorsanız, Her güne bir Mesaj Kavanozu-Kalpten elen Mesajlar Yıllık 'ı o'na hediye edin. Mutluluğuna seyirci olun. Özellikle romantik günler için sevgiliye ilginç hediyeler alarak onu şaşırtabilir ve aynı zamanda duygulandırabilirsiniz. Kız arkadaşın asla hayır diyemeyeceği bir ürün olan Her Güne Ayrı Mesaj Kavanozu - Kalpten Gelen Mesajlar - Yıllık'ın içerisinde tam bir yıl boyunca okuyabileceği romantik mesajlar yer almaktadır. Bu sayede ona karşı olan aşkı bir yıl boyunca canlı tutmuş olacak ve sevgiliyi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeyi başaracaksınız. Öte yandan sevgililer günü haricinde sevgiliye doğum günü sürprizleri yaparak onu duygulandırmak istiyorum diyorsanız Her Güne Ayrı Mesaj Kavanozu - Kalpten Gelen Mesajlar - Yıllık hediye seçeneğini sakın kaçırmayın ve sevgiliye unutulmayacak bir doğum günü hediyesi armağan edin!

Bununla birlikte kadınlara olduğu kadar sevgililer gününe hediye erkek için de hiç düşünmeden alınabilecek bir hediye seçeneği olan Her Güne Ayrı Mesaj Kavanozu - Kalpten Gelen Mesajlar - Yıllık'ı Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş ederek erkek sevgiliye gönül rahatlığıyla sevgililer günü hediyesi olarak armağan edebilir ve onunla aranızdaki samimiyeti son derece güçlendirebilirsiniz. Artık uzun uzadıya sevgililer günü hediyeleri fikirleri düşünmeye hiç gerek yok! Erkek ya da kadın farketmeden unisex bir hediye olarak alacağınız Her Güne Ayrı Mesaj Kavanozu - Kalpten Gelen Mesajlar - Yıllık, Sevgililer günü için alabileceğiniz en romantik hediyelerden biri olacaktır. Özellikle kız arkadaş tarafından çok beğenilecek olan bu mesajlı aşk kavanozu ile kız arkadaşa unutamayacağı bir gün yaşatacaksınız. Sevgililer günü için sevgilime ne hediye alabilirim diye kara kara düşünmeye artık hiç gerek yok! Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel olarak hazırlanan Her Güne Ayrı Mesaj Kavanozu - Kalpten Gelen Mesajlar - Yıllık hediye seçeneğini tercih ederek kız arkadaşa güzel bir anı armağan etmenin yanı sıra tam bir yıl boyunca etkisini sürdürecek bir hediye almış olacaksınız.

Dilerseniz sevgililer günü hediyesi, dilerseniz de sevgiliye doğum günü hediyesi olarak alınması gereken romantik hediye seçeneklerinin başında gelen Her Güne Ayrı Mesaj Kavanozu - Kalpten Gelen Mesajlar - Yıllık ile aşkınızı her daim canlı tutmayı başaracak ve sevgiliniz ile aranızdaki samimiyeti son derece artıracaksınız. Öyleyse daha fazla beklemeden bu harika hediye seçeneğini en özel günler için sevgiliye özel olarak sipariş edebilir ve onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. Sevgilimi mutlu etmek istiyorum diyenlerin kaçırmaması gereken bir hediye tercihi olacak!

Her Güne Ayrı Mesaj Kavanozu-Kalpten Gelen Mesajlar Yıllık'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Kavanoz İçeriği:

 • Özel karton ambalajı içerisinde Cam kavanoz
 • 365 adet sevgi mesaj kartı
 • Bir adet sütlü kalp çikolata
 • Nazar Boncukları ile Süslemeler
 • Kavanoz kırmızı tül ile ayrıca süslenmektedir

Kartlarda ki Örnek Mesajlar;

 • Beni sensiz düşünme.
 • Aşk; Ciddi bir tokalaşmayı kıkırdamaya dönüştürmektir.Mizahtır.
 • Bulutların üzerinde kalp atışlarımızın ritminde,Dans edermisin benimle?
 • Melekler şahit olsun,Sevgilim aşkımız kutlu olsun...
 • Aşk; Çocukluk yapmak,seni çıldırtmak,özlemek,çıldırmak,yıllar iyiki geçmiş demekmiş.....
 • Aşk; Sevgilinizin ne olduğunu bütün çıplaklığıyla görmektir.Gerçektir...
 • Bu sihirin ölümüne sürmesini istiyorum bebeğim...

Her Güne Ayrı Mesaj Kavanozu Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.