X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Hemşirelere Özel Tasarımlı Kahve Kupası
Hemşirelere Özel Tasarımlı Kahve Kupası
Hemşirelere Özel Tasarımlı Kahve Kupası
Hemşirelere Özel Tasarımlı Kahve Kupası
Hemşirelere Özel Tasarımlı Kahve Kupası
Hemşirelere Özel Tasarımlı Kahve Kupası

Hemşirelere Özel Tasarımlı Kahve Kupası

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137327
Tavsiye Et >
Renk:
Kırmızı
Mavi
Sarı
Siyah
25 karakter yazabilirsiniz.

Hemşirelere özel tasarımlı kahve kupası sizi hemşire tanıdıklarınıza asla unutturmayacak olan obje!

Hastaneler her ne kadar sıkıcı, bunaltıcı ve stres yaşatabilecek ortamlarsa da belki hastanelerin en iyi yanı orada bulunan sempatik, güler yüzlü melek edasındaki hemşirelerdir. Tüm gün hastadan hastaya koşuşturan, bütün hastaların işlerini görmeye ve onlara yardımcı olmaya çalışan varlıklara düşünceli bir dost olarak dilerseniz dünyanın en sempatik kupasını armağan edebilirsiniz.

Bu bakımdan hemşireler hem hastalıkların hem yaralarımızın hem de ruhumuzun şifacısıdır. Hastanelere gide gele oradaki hemşirelerle tanış olmuş, hatta ahbaplık kurmuş bile olabilirsiniz. Yanı sıra kendi ailenizden ya da akrabalarınızdan da bu kutsal meslekte hizmet veren kişiler olabilir. O halde bu varlıklara doğum günlerinde, tıp bayramında, hemşireler gününde, yıl başında ya da içinizden gelen her hangi bir günde neden bu tatlı hemşire kupasından  vermeyesiniz ki? Hemşireye hediye al mayı bir zevke dönüştürün ve ona en vurgulu hediyeyi siz verin!

Bu tatlı kupa çay kahve molalarının en tatlı enstantaneleri olacak inanın. Kırmızı, sarı, mavi, siyah renginde kupa seçebileceğiniz gibi, tanıdığınızın ismini de kupanıza özel olarak yazdırabileceksiniz. Kupanın üzerinde en tatlı hemşire imgeleri bulunuyor. Yara bandı, haplar, antibiyotikler, şırınga, kalp, steteskop gibi simgelerin bulunduğu bu güzel kupa ile tüm çaylar ve kahveler çok daha lezzetli olacaktır emi olun! Hemşirelere en iyi hediye fikirleri tam  bu sayfada!

 

Gündüz çay molalarında, gece nöbetlerinde onlara her zaman sizi anımsatacak bu güzel obje, hep onunla olacağı gibi kendisini yalnız hissetmesini de önleyecektir. Dilerseniz iç ısıtan kırmızıda, umut veren sarı renk tonundaki kupadan ya da enerji veren mavi renkli hemşire kupasından ona armağan edebilirsiniz. Hediyenin küçüğü – büyüğü olmaz demiş büyüklerimiz. İşte siz de bu eğlenceli ve hem de isme özel hemşire kupasıyla, ona verdiğiniz değeri ve kalbinizdeki yerini anlatacaksınız bu hemşire yakına.  Hemşireye özel hediye kupa ile hemşire  yakına ya da dosta hayatındaki en  vurucu hediyeyi siz vermiş olacaksınız.

 

Hastanelerin melekleri olarak bilinen hemşirelerimize çok hoş bir sürprizimiz var!! Çay/kahve içmeye bayılan hemşirelerimize özel olarak tasarladığımız Hemşirelere Özel Tasarımlı Kahve Kupası..

Hastane ortamının yarttığı gerginliği bilirsiniz. Her ne sebepten olursa olsun o ortamın havasını solumak sizi zorlar ve kötü hissettirir. Kısa bir süre olsa bile orda bulunmaya dayanamazken hemşirelerimizin tüm gün boyunca hastane ortamının havasını soluyup, birçok insanı sağlığına kavuşturmak için elinden geleni yaparlar. Doktorlarımızın sağ kolu hemşirelerimizin bu zor ortamdan biraz da olsa uzaklaşmaları, rahatlamalrı, motive olmaları gereklidir elbette ki. Adeta bir melek edasıyla hastanelerde boy gösteren hemşirelerimiz için hazırladığımız Hemşirelere Özel Tasarımlı Kahve Kupası, onların renkli ve keyifli bir çay/kahve saati geçirmelerini sağlayacak. Çalışmaya ara verdiklerinde veya gece nöbetlerinde yudumlayacakları kahvelerini bu özel kupa bardak eşliğinde içecekler. Her kullandıklarında da akıllarında siz değerli dostalarının olacağı kesin. Hemşirelere Özel Tasarımlı Kahve Kupası'nın en belirgin diğer özelliği de üzerine işlenecek olan isim-soyisim ile kişiye özel hazırlanması. Hemşire dostalarınız isimlerine özel bu kupayı gördüklerinde eminiz ki mutluluktan havalara uçacaklardır ve onlara verdiğiniz değeri de sonuna kadar hissedebileceklerdir.

Kendini sağlığımıza adayan, hastanelerimizin melekleri olarak andığımız sevgili hemşirelerimize en özel günlerde armağan edebileceğiniz Hemşirelere Özel Tasarımlı Kahve Kupası'nı satın almak için daha ne bekliyorsunuz ki? Hemen şimdi sitemizden siparişinizi tarafımıza iletin, bizde Hediye Fabrikası olarak bu özel kupayı hemşire dostunuz için hazırlayalım.

 

Hemşirelere Özel Tasarımlı Kahve Kupası

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.