X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kalem Setleri » Hemşire Tasarımlı Özel Biblo Tükenmez Kalem
Hemşire Tasarımlı Özel Biblo Tükenmez Kalem
Hemşire Tasarımlı Özel Biblo Tükenmez Kalem
Hemşire Tasarımlı Özel Biblo Tükenmez Kalem
Hemşire Tasarımlı Özel Biblo Tükenmez Kalem

Hemşire Tasarımlı Özel Biblo Tükenmez Kalem

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138421
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Hemşireler için tasarlanan hediyeler arasında yer alan tasarım, aynı zamanda esprili bir sürpriz yapmak isteyeceğiniz arkadaşlarınız için de uygun olabilir. Güzel ve çekici bir hemşirenin yer aldığı tasarım polimer malzemeden üretiliyor ve el boyaması ile son halini alıyor. Son derece farklı, yaratıcı ve de güzel görünen tasarım, kullanıldığı sırada çevrenin de dikkatini üzerine çekecektir. Bu ürünü siz de arkadaşlarınıza, dostlarınıza ya da kardeşinize hediye edebilir ve onları şaşırtacak bir sürprize imza atabilirsiniz. En anlamlı hediyeler, kişilerin özelliklerine ve zevklerine uygun olanlardır. Esprili karaktere sahip olanlar ya da hemşire olanlar için sipariş edilebilecek olan bu ürün ise onu ne kadar iyi tanıdığınızı gösteriyor. Doğum günleri söz konusu olduğunda bir doğum günü şarkısı seçip öğrenmeniz ile beraberinde sunacağınız bu kalem, hem duygulandıracak hem de gülümsetecek bir sürpriz olabilir.

14 şubat sevgililer günü hediyeleri, sevgililer günü sürprizleri, anneler günü ve babalar günü gibi pek çok özel gün için hediye seçiminde doğru yerdesiniz. Burada bulacağınız seçenekler sizi farklı kılacak. Bu durumda çevrenizdekiler için de eşsiz hediyeler tercih etmenizi sağlayarak, çevrenizdekileri de mutlu edecek. Sevgililer gününe ne alınır, doğum günü sürprizi nasıl yapılır ve benzeri sorularınızın cevapları da yine burada. Kararsızlığa düştüğünüzde önerilerimizden faydalanabilirsiniz. Hemşirelere özel tasarımlardan, doktorlara öğretmenlere özel tasarımlara kadar pek çok farklı hediye seçeneği kolayca sipariş edilebilir.

 

Hemşire Tasarımlı Özel Biblo Tükenmez Kalem

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.