Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Kitap » Hediyelik Melek Boyama Kitabı
Hediyelik Melek Boyama Kitabı
Hediyelik Melek Boyama Kitabı
Hediyelik Melek Boyama Kitabı

Hediyelik Melek Boyama Kitabı

17,00 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136371
Tavsiye Et >
Aynı gün kargoya verilir
-
ADET
+

Evinizde geçirdiğiniz zamanları renkli kılmak ister miydiniz? Cevabınız evet ise Hediyelik Melek Boyama Kitabı sizin için!

Sıkıcı geçen zamanlarınızı Hediyelik Melek Boyama Kitabı içerisindeki harika çizimleri renklendirdiğiniz gibi renklendirebilir, can sıkıntınızdan kurtulabilirsiniz. Son zamanların en popüler hobileri arasına giren büyükler için boyama kitapları dokunuşlarınızla ve seçeceğiniz renklerle güzelleşiyor. Sıkıcı geçen zamanlarınızı keyifli saatlere dönüştürüyor, göz alıcı desenler sizin zevkinizle renkleniyor. Hediyelik Melek Boyama Kitabı da meleklerin dingin, kutsal ve huzurlu dünyalarını boyayarak onlara hayat verebileceğiniz eşsiz bir boyama kitabı. Her sayfasında farklı bir melek çizimi bulabileceğiniz bu boyama kitabını keyifle renklendireceğinizden eminiz. Size adeta bir terapi gibi gelecek Hediyelik Melek Boyama Kitabı ile kötü enerjiden uzaklaşıp kendinizi meleklerin büyülü dünyasında bulabileceksiniz.

Kendiniz için tercih edebileceğiniz Hediyelik Melek Boyama Kitabı'nı boyama merakı olan sevdiklerinize de hediye edebilir, onlara keyif dolu bir hediye verebilirsiniz.

 

Hediyelik Melek Boyama Kitabı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:
  • Sayfa Sayısı 84
  • Ölçüleri 250mm x 250mm
  • Kraft Kapak
  • 140 gr 1.Hamur.
  • Siyah/Beyaz baskı.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.