X
Hediye Fabrikası » Ödüller - Sertifikalar » Plaketler » Hediyelik Kişiye Özel Ahşap Masaüstü İsimlik
Hediyelik Kişiye Özel Ahşap Masaüstü İsimlik
Hediyelik Kişiye Özel Ahşap Masaüstü İsimlik
Hediyelik Kişiye Özel Ahşap Masaüstü İsimlik
Hediyelik Kişiye Özel Ahşap Masaüstü İsimlik

Hediyelik Kişiye Özel Ahşap Masaüstü İsimlik

149,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138545
Tavsiye Et >
25 karakter yazabilirsiniz.
25 karakter yazabilirsiniz.

Ofiste çalışan arkadaşa ya da sevgiliye hediye almak istiyor fakat bir türlü ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız size Hediyelik Kişiye Özel ahşap Masaüstü İsimlik hediye seçeneğini öneriyoruz. Sevdiklere doğum günü ya da yıl dönümü gibi özel günlerde hediye olarak alabileceğiniz harika bir hediye olacaktır. Kendisini özel hissedecek olan hediye sahibine hiç düşünmeden alınması gereken bir hediye olacaktır. Özellikle babalar için doğum günü hediyesi almayı düşünüyorsanız ahşaptan üretilmiş olan bu masaüstü isimlik tam aradığınız hediye olacak!

Öte yandan babalar gunu hediye seçenekleri arasında da yer alan Hediyelik Kişiye Özel Ahşap Masaüstü İsimlik, Hediye Fabrikası tarafından özel olarak üretildi. Ofis masasında kullanabileceği ve kullandıkça sizi hatırlayacak olan babaya kesinlikle almanız gereken anlamlı ve kullanışlı bir hediye olacaktır. Aynı şekilde çalışan arkadaşa hediye önerileri bulmak istiyorsanız ona bu isimlik'i sipariş edebilir ve arkadaşla aranızdaki samimiyeti güçlendirebilirsiniz. Üstelik yakın arkadaşa doğum günü sürprizleri yaparak onu oldukça şaşırtma amacınız varsa eğer, arkadaşınız bu masaüstü isimliği çok beğenecektir.

Çalışanlar için doğum günü gibi özel günlerde alınabilecek en anlamlı hediyeler arasında yer alan Hediyelik Kişiye Özel ahşap Masaüstü İsimlik Hediye Fabrikası özel fırsatlarıyla birlikte hiç düşünülmeden alınması gereken bir ürün olacaktır. Babaya, erkek arkadaşa ya da sevgiliye özel günlerde alınabileceği gibi, iş arkadaşına yılbaşı hediyesi olarak da tercih edilecek bir üründür. O halde daha fazla beklemeden sevdiklere doğum günü gibi özel günlerde alabileceğiniz bu ürünü kolay bir şekilde Hediye Fabrikası'ndan sipariş ederek onları daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilir ve onların mutluluğuna ortak olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Sevdiklere uzun yıllar boyunca sizi hatırlatacak olan harika bir hediye tercihi olacaktır.

Hediyelik Kişiye Özel Ahşap Masaüstü İsimlik'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Hediyelik Kişiye Özel Ahşap Masaüstü İsimlik 23,5x10x10 cm ölçülerindedir
  • Ahşap isimlik üzerine adınız ve ünvanınız lazer kazıma yöntemi ile işlenir ve asla çıkmaz.
  • İki adet soketli tükenmez kalem içerir.
  • Hediyelik Kişiye Özel Ahşap Masaüstü İsimlik özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.