Hediye Fabrikası » Hediye Sepeti » Sevgiliye Hediye Sepeti » Hediye Sepeti, Şirin Ayıcık Aşk Sarhoşu
Hediye Sepeti, Şirin Ayıcık Aşk Sarhoşu
Hediye Sepeti, Şirin Ayıcık Aşk Sarhoşu
Hediye Sepeti, Şirin Ayıcık Aşk Sarhoşu

Hediye Sepeti, Şirin Ayıcık Aşk Sarhoşu

58,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F24720
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Eşinize veya sevgilinize romantik bir yıldönümü hediyesi arıyorsanız Hediye Fabrikası olarak size harika bir ürün önerisinde bulunacağız; Hediye Sepeti, Şirin Ayıcık Aşk Sarhoşu.

Özellikle de bayan sevgiliye hediye olarak tercih edilebilecek bu hediye sepeti adeta aşkınızı haykırıyor. Sepet içerisinde aşk sarhoşu haline gelen sevimli ayıcık sizi temsil ederken, etrafında bulunan leziz çikolatalar sevdiğiniz insanın ağzını tatlandırıyor. Bayanların böylesi romantik detaylı hediyelerden çok hoşlandığını düşünürsek sevgiliniz veya eşiniz için seçtiğiniz bu aşk sepeti ile en doğru seçimi yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Aşkla, sevgiyle bağlı olduğunuz o güzel insana en özel günlerinizden biri sayılabilecek yıldönümünüzde Hediye Sepeti, Şirin Ayıcık Aşk Sarhoşu'nu hediye etmek içindaha ne bekliyorsunuz ki? Sevdiğiniz insanı mutluluktan havalara uçuracak bu hediye sepeti ile o güzel insana doyumsuz mutluluklar yaşatmak istiyorsanız acele etmenizi öneririz.

Sevgiliye alınabilecek en romantik yıldönümü hediyesi olarak sitemizden satın alabileceğiniz Hediye Sepeti, Şirin Ayıcık Aşk Sarhoşu'nu sevdiğiniz insana yalnızca yıldönümü hediyesi olarak değil sevgililer günü hediyesi, doğum günü hediyesi veya herhangi bir gün için sürpriz bir hediye olarak da tercih edebilirsiniz.

 

Hediye Sepeti, Şirin Ayıcık Aşk Sarhoşu'nu satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Seni Seviyorum etiketli plastik şişenin içi kalp çikolatalarla ve gül yapraklarıyla dolu.
  • Ayıcık sevgiliniz bol bol yesin diye şişenin içini tam 15 tane kalp çikolata doldurmuş.
  • Sepetine aşkın rengi kırmızı cam mumluk ve ortası kalpli kırmızı tealight mumu ve I love you yazılı kalp şeklinde metal kutuyu da eklemiş.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.