Hediye Fabrikası » Hediye Sepeti » Sevgiliye Hediye Sepeti » Hediye Sepeti, Biricik Aşkım Seni Seviyorum Çünkü...
Hediye Sepeti, Biricik Aşkım Seni Seviyorum Çünkü...
Hediye Sepeti, Biricik Aşkım Seni Seviyorum Çünkü...
Hediye Sepeti, Biricik Aşkım Seni Seviyorum Çünkü...

Hediye Sepeti, Biricik Aşkım Seni Seviyorum Çünkü...

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F98767
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kız arkadaşınıza yüzünde tebessümler oluşturacak, görünce gözlerinde mutluluk yaratacak harikulade bir hediye vermeye hazır mısınız?

Yaklaşan yıldönümünüzde sevgiliye hediye olarak tercih edebileceğiniz Hediye Sepeti, Biricik Aşkım Seni Seviyorum Çünkü..., sevgilinizin aklını başından alacak tasarımı ile dikkat çekiyor. Aşkınız için özenle hazırlanmış bu sepet iki katlı tasarımı ile dikkat çekiyor. İlk katında 3 adet kırmızı renkteki kalp şeklindeki leziz çikolatalar ve çikolata dolgulu nefis badem şekerler bulunuyor, üstt kısmında ise tam 100 adet Seni Seviyorum Çünkü ile başlayan aşk dolu mesajlar ile detaylandırılmış kalp şeklindeki kırmızı kartlar bulunuyor. Hayatınızın aşkı olarak gördüğünüz kız arkadaşınıza olan aşkınızı en iyi şekilde dile getirmenizde etkili olacak bu kalp mesajlı kartların sevgiliniz tarafından heyecan ve mutluluk içerisinde okunacağından eminiz. Aradan uzun yıllar geçse bile aynı heyecanla hatırlanacak Hediye Sepeti, Biricik Aşkım Seni Seviyorum Çünkü... yıldönümü tarihinize de anlam katacaktır. Aşkınızın en somut ifadesi olabilecek bu hediye sepeti aşkınızın pekişmesinde de oldukça etkili olacak diyebiliriz.

Aşkla ve sevgiyle dolu dolu geçen bir yılı daha geride bırakmanın heyecanını ve mutluluğunu yansıtabileceğiniz bir yıldönümü hediyesi arıyorsanız işte size harika bir fırsat diyoruz ve Hediye Sepeti, Biricik Aşkım Seni Seviyorum Çünkü...'yü sitemizden satın almanızı öneriyoruz.

 

Hediye Sepeti, Biricik Aşkım Seni Seviyorum Çünkü...'yü satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Çok şık önden çekmeceli kırmızı suni deri kutunun üst kısmında tam 100 adet Seni Seviyorum Çünkü diye başlayan aşk mesajınız bulunmaktadır.
  • Çekmecesinde de 3 adet kırmızı jelatine sarılı büyük lezzetli kalp çikolatalar ve çikolata dolgulu enfes badem drajeler bulunmaktadır.
  • Hediye kutusu önden kırmızı kurdelesiyle bağlanıp şık bir şekilde sunulmaktadır.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.