X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Hediye Klasik Öğretmen Sözleri Cam Duvar Saati
Hediye Klasik Öğretmen Sözleri Cam Duvar Saati

Hediye Klasik Öğretmen Sözleri Cam Duvar Saati

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137711
Tavsiye Et >
50 karakter yazabilirsiniz.

Öğretmenlerimizin günü kutlu olsun!! İşte karşınızda 24 Kasım öğretmenler gününü en içten duygularla kutlamanızı sağlayacak mükemmel ötesi bir hediye; Hediye Klasik Öğretmen Sözleri Cam Duvar Saati.

Yaklaşan öğretmenler günü dolayısıyla sizi de hediye telaşı sarmış gibi görünüyor. Çok sevdiğiniz bay ya da bayan öğretmeniniz için seçeceğiniz hediye ile güne anlam katmak istediğinizi az çok hissedebiliyoruz. Farklı bir hediye arayışı içinde olduğunuza göre bu sene vereceğiniz hediyenin her sene seçtiklerinizden bir tık daha anlamlı ve daha kalıcı olmasından yanasınız. Hediye Sepeti'nin öğretmenler günü sürprizlerinden biri olarak hazırladığı ve sitemize eklediği Hediye Klasik Öğretmen Sözleri Cam Duvar Saati kesinlikle aradığınız şey. Üzerine yazılan öğretmen sözleri ile sıradanlıktan çıkarılan bu cam duvar saati yine o sözler arasına işlenen isim ve soyisim sayesinde yalnızca öğretmeninize hitab edecek bir hediyeye dönüştürülüyor. Öğretmenler gününde alınabilecek hediyeler olarak şık ve anlamlı bir seçim olabilecek Hediye Klasik Öğretmen Sözleri Cam Duvar Saati tıpkı el yapımı öğretmenler günü hediyesi gibi değerini ve kalıcılığını asla yitirmiyor. Bu yüzdendir ki size bu sıradışı hediyeyi şiddetle öneriyoruz.

Hem güne anlam katmak adına hem de çok sevdiğiniz öğretmeninizi vereceğiniz hediye ile bir gün değil yılın her günü mutlu etmek adına tercih edebileceğiniz Hediye Klasik Öğretmen Sözleri Cam Duvar Saati'ni kaçırmamak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Duvar saatine ek olarak hediye paketini üzerine ekleyeceğiniz öğretmenler günü mesajlarından biri ile hediyenizin değerini arttırmakta elinizde. Bayan öğretmene hediye ya da erkeğe alınacak hediyeler arasından tercih edebileceğiniz bu duvar saatini kaçırmamak, öğretmeninize özel gününde farklı bir hediye vermek için acele edin.

 

Hediye Klasik Öğretmen Sözleri Cam Duvar Saati

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.