Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Baskılı Saatler » Haylaz Sınıf Öğretmenler Günü Hediyesi Duvar Saati
Haylaz Sınıf Öğretmenler Günü Hediyesi Duvar Saati

Haylaz Sınıf Öğretmenler Günü Hediyesi Duvar Saati

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F93651
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
20 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Bizim için değerli olan insanları mutlu etmek içgüdüsel bir isteğimizdir. Bize çok fazla emek harcayan öğretmenlerimizi mutlu etmek istememiz ise çok doğal. Bir hediye ile az da olsa öğretmenimizi mutlu edebilmek, ona teşekkür edebilmek çok önemlidir. Bu yüzden öğretmenler günü, her öğrenci için yılın çok özel bir zamanıdır. Öğretmenler günü hediyesi ne alınır sorusuna gelince, seçenekler oldukça fazla. İlginç duvar saatleri, dikkat çekici ve gerçekten de farklı bir seçenek olabilir. İşe biraz da eğlence ve espri katınca hediyeniz eşsiz olacaktır. Haylaz Sınıf Duvar Saati, eğlenceli görseli, kişiye özel oluşu ile hem farklı hem de gülümseten bir hediye. Kişiye özel hediye fikirleri arayanlar için ideal bir seçenek olacaktır. Bunun yanında kalitesini de unutmamak gerekir. Ürün son derece kaliteli malzemeden üretilmiştir ve kaliteli bir baskı ile son aşamaya getirilmiştir. Dolayısıyla siz de içiniz rahat bir şekilde öğretmeninize hediye edebilirsiniz.

Eğlenceli sınıfların, eğlenceli ve sevecen öğretmenleri olur. Siz de böyle bir sınıf olduğunuzu ve öğretmeninizin de eğlenceli olduğunu düşünüyorsanız, Haylaz Sınıf Duvar Saati öğretmeninizin beğeneceği bir hediye olacaktır. Üstelik öğretmeninizin isminin yer alması ile birlikte hediyeniz kişiye özel bir hal alıyor. Yani öğretmeninize özel bir hediye tercih etmiş olacaksınız. Erkek ya da bayan her öğretmenin hoşuna gidecek olan hediyeyi satın alırken, öğretmeninizin ismini yazmayı unutmayın. En hızlı şekilde teslim edilen hediyeniz ile öğretmeninizi mutlu edebileceksiniz.

 

Haylaz Sınıf Öğretmenler Günü Hediyesi Duvar Saati satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Görselde yer alan tasarım, süblimasyon (ısı transferi) yöntemiyle saatinizin üst yüzeyine kalıcı bir şekilde işlenmektedir.
  • Ürün 1 adet AA pil (standart kalem pil) ile çalışmaktadır.
  • Cam malzemeden üretilmektedir. Çapı 30 cm, Kalınlığı 4 mm'dir.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan mekanizma kullanılmaktadır.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.