X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Hayat Kısa Kuşlar Uçuyor Makyaj Çantası Seti
Hayat Kısa Kuşlar Uçuyor Makyaj Çantası Seti
Hayat Kısa Kuşlar Uçuyor Makyaj Çantası Seti
Hayat Kısa Kuşlar Uçuyor Makyaj Çantası Seti
Hayat Kısa Kuşlar Uçuyor Makyaj Çantası Seti
Hayat Kısa Kuşlar Uçuyor Makyaj Çantası Seti

Hayat Kısa Kuşlar Uçuyor Makyaj Çantası Seti

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138902
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Son dönemlerin en çok kullanılan deyimlerinden biri olan 'Hayat kısa kuşlar uçuyor' sözünü sevgili için bir makyaj çantasına işleyerek Hayat Kısa Kuşlar Uçuyor Makyaj Çantası Seti hediye seçeneğini oluşturduk. Sevgiliye sevgililer günü hediyesi olarak armağan edebileceğiniz bu güzel makyaj seti ile sevgiliyi oldukça sevindireceksiniz. Aynı şekilde evlilik yıldönümü fikirleri arayışı içerisindeyseniz eğer, bu makyaj çantası seti çok şık ve kullanışlı bir hediye olacaktır.

Oldukça güzel bir sevgililer gün fırsatı olan Hayat Kısa Kuşlar Uçuyor Makyaj Çantası Seti ile sevgiliye unutulmayacak bir sevgililer günü yaşatmay hazır olun! Sevgilime ne hediye alsam diye kara kara düşünmeye artık hiç gerek yok! Dilerseniz hediyenin üzerine kız arkadaşın ismini baskılatarak da hediyeyi kişiye özel bir hale getirebilir ve sevgilinin kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Hayat Kısa Kuşlar Uçuyor Makyaj Çantası Seti ile kız arkadaşa unutamayacağı duygusallıkta sevgiliye hediye sepeti oluşturacaksınız. Kaliteli bir ürün olduğu kadar sevgiliye ucuz hediyeler arasında da bulunan Hayat Kısa Kuşlar Uçuyor Makyaj Çantası Seti ile ona vermiş olduğunuz değeri en güzel şekilde göstereceksiniz.

Bütün bunların yanı sıra yeni yıla girerken yılbaşı sevgiliye hediye olarak ne almalıyım diye düşünüyorsanız onun güzelliğini vurgulayabileceğiniz Hayat Kısa Kuşlar Uçuyor Makyaj Çantası Seti'ni gönül rahatlığıyla tercih edebilir ve sevgiliyi mutlu edebilirsiniz. Kız arkadaşa ya da eşe kesinlikle alınması gereken ve son derece kullanışlı hediye seçeneği olan Hayat Kısa Kuşlar Uçuyor Makyaj Çantası Seti ile onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edecek ve hediyenizi kullandıkça sizi hatırlamasını sağlayacaksınız. O halde daha fazla beklemeden Hayat Kısa Kuşlar Uçuyor Makyaj Çantası Seti'ni Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş edin ve sevgiliyi şaşırtın!

Hayat Kısa Kuşlar Uçuyor Temalı 3lü Makyaj Çantası Seti'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Boyutları; Küçük: 17x13cm, Orta:21x15,5cm, Büyük: 24,5x19cm

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.

  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.

  • Ham pamuk sağlam kumaş ve doğada tamamen çözünebilen malzeme.

  • 3lü çanta setine tümüne baskı yapılarak gönderilmektedir.

  • 3'lü Kuşlar Uçuyor Temalı Clutch Rips Makyaj Çantası özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.