X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı Bardak » İsimli Çay Bardağı Seti » Hayat Kahveyle Güzeldir Diyenlere Özel French Press
Hayat Kahveyle Güzeldir Diyenlere Özel French Press
Hayat Kahveyle Güzeldir Diyenlere Özel French Press
Hayat Kahveyle Güzeldir Diyenlere Özel French Press
Hayat Kahveyle Güzeldir Diyenlere Özel French Press
Hayat Kahveyle Güzeldir Diyenlere Özel French Press

Hayat Kahveyle Güzeldir Diyenlere Özel French Press

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138875
Tavsiye Et >
16 karakter yazabilirsiniz.
16 karakter yazabilirsiniz.

Kahveyi çok seven ve kahvesiz yapamayan arkadaşlara hediye olarak alabileceğiniz Hayat Kahveyle Güzeldir Diyenlere Özel French Press hediye seçeneği Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor. Ben kahvesiz yapamam diyenler için özel olarak tasarlanmış ve isim baskısıyla hazırlanacak olan bu French pressi hediye sahibi çok beğenecektir. Dilerseniz kendiniz için satın alabileceğiniz bu hediyeyi dilerseniz de arkadaşa doğum günü hediyesi olarak sipariş edebilirsiniz. Aynı şekilde sevgililer günü hediye öneri seçenekleri arayanların asla kaçırmaması gereken ve kahve severlerin kesinlikle alması gereken bir sevgililer günü hediyesi olacaktır.

Öte yandan kocama doğum günü hediyesi almak istiyorum diyenler için, gece gündüz çalışan kocaya alabilecekleri harika bir hediye olan Hayat Kahveyle Güzeldir Diyenlere Özel French Press, eşiniz tarafından çok beğenilecektir. Arkadaşa ise hediye olarak ev süsleri bakıyorsanız eğer, hem süs hem de kullanışlı bir hediye seçeneği olan Hayat Kahveyle Güzeldir Diyenlere Özel French Press'i armağan edebilirsiniz. Bu anlamda arkadaşıma ve eşime hediye almak istiyorum diyenlerin gönül rahatlığıyla sipariş edebileceği ve kahve severlerin asla hayır diyemeyeceği bir hediye tercihi olacaktır. Bununla birlikte eşime doğum günü sürprizi ne yapabilirim diyenler için kahve seven eşe alınabilecek Hayat Kahveyle Güzeldir Diyenlere Özel French Press, çok doğru bir hediye tercihidir. Doğum günü için arkadaşa ya da eşe hediye olarak alınabilecek bu french press, kahve severler için çok özel bir armağan olacaktır. Üstelik isim baskılı olması sayesinde hediye sahibi kendisini iki kat özel hissedecek ve her kahve içişinde sizi düşünecektir. Öyleyse Hayat Kahveyle Güzeldir Diyenlere Özel French Press hediye seçeneğini daha fazla beklemeden hemen sipariş ederek sevdikleri mutlu edebilirsiniz. Acele edin ve bu güzel ürünü sakın kaçırmayın!

Hayat Kahveyle Güzeldir Diyenlere Özel French Press'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ölçüleri:7cm çapında 17cm yüksekliğindedir.

  • Malzem: Cam Gövde metal ve ahşap aksesuar.

  • Kapak kısmına kişiye özel olarak isim yazdırabilirsiniz

  • Hayat Kahveyle Güzeldir Diyenlere Özel French Press kutusu ile birlikte hediye paketi içerisinde gönderilmektedir.

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.