X
Hediye Fabrikası » Hat Yazılı Hediyeler » Hat Yazılı Tezhip Desenli Ahşap Tablo
Hat Yazılı Tezhip Desenli Ahşap Tablo

Hat Yazılı Tezhip Desenli Ahşap Tablo

55,21 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F118338
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Yeni ev alan veya yeni ev kuran sevdiklerinizi mutlu edecek hediyeniz hazır mı? Eğer değil ise Hediye Fabrikası'nın sizlere harika bir önerisi olacak! Tasarımıyla harika bir görüntü oluşturan muhteşem bir eser; Hat Yazılı Tezhip Desenli Ahşap Tablo.

Ev hediyesi olarak sevdikleriniz için hazırlatabileceğiniz bu tablo tezhip sanatı ile süslenip harika bir görünüme kavuşturulmıştur. Tezhip, farsça kökenli olup altın ile süsleme anlamına gelmektedir. Sizlerin beğenisine sunduğumuz bu şahane tablo da tezhip sanatı ile süslenip çok özel bir hale dönüştürülmüş bir üründür. Yeni evlere hediye olarak hazırlatabileceğiniz Hat Yazılı Tezhip Desenli Ahşap Tablo'nun en güzel özelliği ise hediyeyi vereceğiniz kişilerin isimlerinin bu tabloya hat sanatı ile yazılamasıdır. Böylelikle eşsiz bir görünüme kavuşturulan Hat Yazılı Tezhip Desenli Ahşap Tablo sevdiklerinizi mutlu edeceği gibi onlara kendilerini özel de hissettirecektir.

Ev aksesuarları denildiğinde akla ilk gelenlerden biri olan tabloları farklı bir tasarıda görmek isteyenlerin keyifle tercih edebileceği Hat Yazılı Tezhip Desenli Ahşap Tablo tüm şıklığıyla Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Üzerine yazdıracağınız isim ile kişiye özel bir hediyeye dönüşecek bu harika tabloyu yeni ev alan veya yeni ev kuran sevdiklerinize ev hediyesi olarak sunun.

 

Hat Yazılı Tezhip Desenli Ahşap Tablo'yu satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Boyutu:18 x 23  ebadında duvara ve masaüstüne koyulabilir.(ayaklığı yanında verilir)
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.