X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Kişiye Özel Kitap Ayracı » Hat Yazılı Kitap Ayracı
Hat Yazılı Kitap Ayracı

Hat Yazılı Kitap Ayracı

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F118310
Tavsiye Et >

ÜCRETSİZ KARGO
Bugün sipariş verirseniz en geç 25 Mayıs Cumartesi günü kargoya verilecektir.
20 karakter yazabilirsiniz.

Hat yazılı kitap ayracı sevdiklerinize armağan edebileceğiz hem otantik, hem nostaljik, hem de minimal formlarda bir armağan olacak! Otantik hediyeler seven dostlarınız da armağan edebileceğiniz isme özel hat yazılı kitap ayracı ile hediye konusundaki rafine zevkinizi ortaya koyabilirsiniz örneğin.

Hat sanatı bize Osmanlı’dan kalan bir miras. Bize nostaljik anlar yaşatan bu büyülü yazı tipi kimi zamanda tılsımlı ve mistik duyguları yaşatmakta. Dilerseniz siz de eski objelere düşkün ya da farklılıktan hoşlanan tanıdıklarınıza, sevdiklerinize ya da yakınlarınıza üzerinde  hat sanatının hüküm sürdüğü bu kitap ayraçlarından armağan edebilirsiniz. Zira bu hat sanatını taşıyan ayraçlar onlar için çok özel olacak. Bir tarafında en güzel şekilde kaleme alınmış hat süslemeleri taşırken, diğer yüzünde de sevdiklerinizin ismine özel hat yazısında isim – soy isimlerinin yazılacak olması da bunun en güzel sebebi. Kitap okumayı seven; anneye alınacak hediye , arkadaşa verilebilecek en güzel armağan bu olabilir bizce.

Hat sanatı oldukça estetik ve zarif unsurlarla bezer varlığıyla objeleri. Hat sanatçılarının yıllar yılı çalışarak bu estetik el hareketlerini ve dokunuşları ortaya çıkardığını düşünecek olursak, hat sanatının da ne kadar değerli bir unsur olduğunu anlamış oluruz. İslam kültüründe yazıya verilen değer sayesinde ortaya çıkan hat sanatı, Osmanlı sayesinde de en güzel halini almıştır. Günümüzde de doruk noktasına taşınan hat sanatı bugün tüm sevdiklerinize armağan edebileceğiniz isme özel bir kitap ayracına dönüşüyor Hediye Fabrikası sayfalarında. Bine yakın hat türevinin olduğu bu sanatın en güzel formunun uygulandığı bu kitap ayracına ismine özel haliyle sahip olacak olan ayraca  sevdikleriniz bu hediyeye bayılacak. Okumayı seven erkeklere hediye hiç düşünmeden armağan edebileceğiniz bu ayraç, onların gözde ayracı olacaktır.

Kitap ayraçları son yıllarda  hayatımıza büyük oranda giren ve belki de  hayatımızda  yer alan en küçük objelerden. Kitaplarımıza bir anlamda bir  ruh katan, okuduğumuz satırların devamına  hayat veren bu objelerle kitap okumak çok daha renkli ve eğlenceli. Sizlerde  sevdiklerinize verdiğiniz  detay babındaki bu hediyeyi bile isme özel kıldığnızda sevdiklerinizin  bu küçük objeye bile kattığınız anlam ve isimleriyle de  verdiğiniz değerden kesinlikle  çok etkilecneceklerdir bundan emin olabilirsiniz. Bu anlamda da  hediyeniz onlar için  çok değerli olacak. Kısacası tüm sevdiklerinize yakın - uzak demeden bu naif  ayraçlardan armağan edebilirsiniz.

Kitap okumayı seven sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bir harika ürün daha; Hat Yazılı Kitap Ayracı.

Birçok aşamadan geçip farklı bir boyuta ulaşarak günümüze kadar gelen hat sanatını yaşatmak adına en güzel ürünler tasarlanmakta. Hat sanatını kişisel veya hediyelik tüm ürünlerin üzerinde görmeniz mümkün. Bu eşsiz sanat ile üzerine yazı veya isim yazılabilecek tabaklar, kolyeler, bileklikler, tablolar ve çerçevelerin üstüne birde kitap okumayı sevenlere hediye edilebilecek kitap ayraçları eklendi. Sıklıkla kitap okuyan ve kitapları olmadan yaşayamayan arkadaşınız, sevgiliniz, kardeşiniz veya eşiniz için hazırlatabileceğiniz Hat Yazılı Kitap Ayracı bir tarafına isimlerinin yazılması ile hazırlanacak, sevdiklerinize özel hale dönüştürülecektir. İsimlerine özel böylesi anlamlı bir hediyenin onlara kendilerini özel hissettireceği de tartışılmaz.

Kitap okumayı seven tüm sevdikleriniz için bir tıkla hazırlatabileceğiniz Hat Yazılı Kitap Ayracı'nı sitemizden satın alamk ve en özel günlerinizde onların beğenisine sunmak istiyorsanız acele edin ve hemen siparişinizi verin. Dilerseniz kitap okumayı seven biri olarak kendi adınıza da hazırlatabilirsiniz.

 

Hat Yazılı Kitap Ayracı'nı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • İstediğiniz isim hat yazı sanatı ile özel dizayn deri ayraç üzerine yazılmaktadır.
  • Püskül detayı bulunmaktadır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.