X
Hediye Fabrikası » Hat Yazılı Hediyeler » Hat Yazılı Hançer
Hat Yazılı Hançer

Hat Yazılı Hançer

114,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F118348
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Babama babalar günü hediyesi olarak kişiye özel bir hediye almak istiyorum diyenlere kişiye özel tasarlanmış her hediyenin verdiği mutluluğu verecek olan çok özel bir tasarımı sizlerin beğenisine sunuyoruz, Hat Yazılı Hançer ! Özellikle babalar gunu hediyesi olarak sipariş edilecek anlamlı bir hediye tercihidir.

Hediye edilecek kişiye özel hale getirilen her hediye yıllarca kalıcılığını korur ve çok özel ve anlamlı bir hediyeye dönüşür. Hayatınızdaki o değerli insanlar da böylesi özel ve kıymetli hediyeleri hakediyorlardır. Sevgiliye, babaya, arkadaşa hazırlatabileceğiniz Hat Yazılı Hançer, üzerine işlenecek olan isimle sade ve sadece onlara özel hale gelecektir.

Yüzyıllar boyunca silah olarak kullanılan hançer Hediye Fabrikası tarafından oluşturulan bu tasarım ile dekoratif bir ürüne dönüşecektir. Güzel ve asi bir duruşu olan Hat Yazılı Hançer'i hayatınızdaki beyler için sitemizden hazırlatın en özel günlerde onlara armağan edin. Arkadaşa ya da babalar için doğum günü hediyesi arayışı içerisindeyseniz, Hat Yazılı Hançer'in üzerine babanın ismini gönül rahatlığıyla baskılatarak hediyeyi kişiye özel bir hale getirebilirsiniz.

Bütün bunların yanı sıra erkek arkadaşa ya da sevgiliye alınabilecek en iyi doğum günü hediyeleri arasında yer alan Hat Yazılı Hançer, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor! Doğum günü ya da yıl dönümü gibi özel günlerde sevdiklere hiç düşünmeden hediye edebileceğiniz anısal bir değere sahip hediyedir. Evinde ya da ofisinde severek sergileyeceği bu hançere baktıkça hediye sahibi, her an sizi düşünecektir. Kadınların yanı sıra erkeklere alınabilecek doğum günü hediyeleri arasında yer alan ve çok tercih edilen ürünlerden biri olan Hat Yazılı Hançer, Osmanlı'yı sevenler için de unutulmaz bir hediye olacaktır. Eğer erkeğe ilginç hediye arayışı içerisindeyseniz, bu özel hediye seçeneğini kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Babaya babalar günü hediyesi, sevgiliye doğum günü hediyesi ve arkadaşa hediye olarak alınması gereken anlamlı bir seçenektir.

Hat Yazılı Hançer'i Satın Almadan Önce bilmeniz Gerekenler:

  • Üzerine kişiye özel hat sanatıyla yazı yazılabilen bir ürün.
  • Boyutu:33cm

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.