Hediye Fabrikası » Hat Yazılı Hediyeler » Hat Yazılı El Yapımı Dövme Bakır Tabak
Hat Yazılı El Yapımı Dövme Bakır Tabak

Hat Yazılı El Yapımı Dövme Bakır Tabak

399,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F118341
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
20 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Babaya ya da erkek arkadaşa alınabilecek şık ve ağır bir hediye arıyorsanız size Hat Yazılı El Yapımı Dövme Bakır Tabak hediye seçeneğini öneriyoruz! Eğer erkeğe hediye seçenekleri arıyorsanız Osmanlı döneminde beri süre gelen hat yazılı bakır tabağı kişisel hediye olarak sipariş edebilirsiniz. Özellikle Osmanlı'yı seven babaya özel alınabilecek babalar günü hediyesi seçeneğidir.

Osmanlı İmparatorluğu döneminde yaygın olarak kullanılan bakır eserlerin hemen hepsi,olağanüstü bir işçiliğin ürünüdür. Bakırdan süs,mutfak, arç ve gereç yapımı Osmanlı devrinde de Selçuklu öğretileriyle devam etmiştir. Binlerce yıldan beri uygulanan dövme tekniği bakır külçeyi çekiçlemek suretiyle şekillendirilen bilinen en eski teknik olarak çıkıyor karşımıza.

Yani 50 yıl önce mutfaklardan kovduğumuz bakır eşya şimdi salonlarımızı süsler hale geldi. Büyük turistik otellerde bile yemekler artık bakır kaplarda servis edilmeye başladı. Siz de bu tarihi dövme bakır tekniğiyle olağanüstü bir işçilikle yapılan, üzerine hat sanatıyla Allah ya da dilediğiniz isim yazılı bu el yapımı dövme bakırı kaçırmayın. Özellikle doğum günleri için sevgiliye ya da arkadaşa hediye olarak gönül rahatlığıyla alabileceğiniz en anlamlı hediye seçeneklerinden biridir. Hatta erkek sevgiliye doğum günü hediyeleri almak istiyorsanız Hat Yazılı El Yapımı Dövme Bakır Tabak seçeneğinin üzerine sevgilinin ismini baskılatabilir ve uzun yıllar saklayacağı bir hediye olarak armağan edebilirsiniz.

Yıllardan beri süregelen hat sanatı, atalarımızdan kalma bir geleneğimizdir. Bu yüzden özellikle erkek sevdiklere alabileceğiniz ve ev ya da ofis için son derece şık bir hediye sayılacak Hat Yazılı El Yapımı Dövme Bakır Tabak Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor! Dilerseniz sevgiliye, arkadaşa dilerseniz de babaya doğum günü gibi özel günlerde hiç düşünmeden bu özel ürünü sipariş edebilirsiniz. Keyifli alışverişler.

Hat Yazılı El Yapımı Dövme Bakır Tabak'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Boyutu:28  cm çapında
  • masaüstüne koyulabilir
  • teşhir ayağı yanında verilir.

 

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.