X
Hediye Fabrikası » Sevgililer Günü Hediyesi » Kişiye Özel Hediyeler » Hastaya Geçmiş Olsun Hediyesi Çerçeve
Hastaya Geçmiş Olsun Hediyesi Çerçeve
Hastaya Geçmiş Olsun Hediyesi Çerçeve
Hastaya Geçmiş Olsun Hediyesi Çerçeve
Hastaya Geçmiş Olsun Hediyesi Çerçeve
Hastaya Geçmiş Olsun Hediyesi Çerçeve
Hastaya Geçmiş Olsun Hediyesi Çerçeve
Hastaya Geçmiş Olsun Hediyesi Çerçeve

Hastaya Geçmiş Olsun Hediyesi Çerçeve

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138154
Tavsiye Et >
100 karakter yazabilirsiniz.

Hasta olan yakına hediye olarak alınabilecek seçenekler arıyorsanız size Hastaya Geçmiş Olsun Hediyesi Çerçeve seçeneğini öneriyoruz. Hasta yakınlar için hediye olarak kişiye özel bir şekilde sipariş edebilirsiniz. Dilerseniz sevgiliye ya da arkadaşa fotoğraf çerçevesi de armağan ederek onları bu özel anlarında mutlu edebilirsiniz. Karşınızdakilerin en mutsuz anlarında bile onları duygulandıracak ve mutlu edecek hediye seçeneklerinden birisi olan Hastaya Geçmiş Olsun Hediyesi Çerçeve hediye fabrikası'nda sizleri bekliyor!

Hasta yakına özel hediyelik eşya almak istiyorsanız eğer hasta sevgiliye ya da arkadaşa en özel hediye seçeneği olan bu hediye çerçevesini kesinlikle tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda yakınlara özel bayan için hediye seçenekleri arasından bu çerçeveyi alarak hasta olan tanıdıkları sevindirebilirsiniz. Anneye kendini iyi hissetmesi için bu zor günlerde hediye çerçeveyi alarak onu mutlu edebilirsiniz. Bu anlamda hasta olan annelere hediye almak onları çok özel hissettirecektir. Hastaya Geçmiş Olsun Hediyesi Çerçeve ile hasta olan yakınları kesinlikle mutlu edecek ve onları motive etmeyi başaracakssınız.

Hediye fabrikası'nın özel fırsatları ile alabileceğiniz hediye çerçeve hastaya geçmiş olsun niyetinde alınabilecek en özel hediye seçeneklerinden birsidir. Hastaya motivasyon kaynağı olacak bu hediye seçeneği ile sevdikleriniz son derece mutlu olacak ve kendilerini özel hissedeceklerdir. Size en ihtiyacı olan günlerde anneye hediye olarak ya da sevgiliye hediye olarak bu özel seçeneği tercih edebilirsiniz. Birbirinden özel hediyeler arasından hastaya hediye olarak en çok tercih edilen bu özel hediye çerçeve sizleri bekliyor.

En uygun fiyat ve fırsatlarla alınabilecek hediye seçenekleri arasında bulunan Hastaya Geçmiş Olsun Hediyesi Çerçeve hediye fabrikası'nda sizleri bekliyor. Bu özel hediye seçeneğini hasta yakınlarınız için hiç düşünmeden alabilirsiniz. Yakınların en yakın zamanda iyileşmesi dileğiyle.

Hastaya Geçmiş Olsun Hediyesi Çerçevesini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ahşap baskılı foto 13 x 8 cm ölçülerinde
  • 1.3 cm kalınlığındadır.
  • 1 adet arka ahşap ayağı ile masanızda kolaylıkla duracaktır.
  • Sıcak baskı sayesinde solma ve çıkma yapmaz.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.