X
Hediye Fabrikası » Hediye Sepeti » Hasta Ziyareti İçin Espirili Hediye Sepeti
Hasta Ziyareti İçin Espirili Hediye Sepeti

Hasta Ziyareti İçin Espirili Hediye Sepeti

109,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136304
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Hasta Ziyareti İçin Espirili Hediye Sepeti Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Mevsim değişikliklerinden dolayı soğuk alğınlığı yaşayan arkadaşınıza moral ziyareti yapmak ister misiniz? Halsiz konuşmasından sonra ona küçük bir sürpriz yapıp moral olacak bir hediye sepeti satın alabilirsiniz. Tam da bu noktada aklınızda ilginç fikrin ışığı olacak Hasta Ziyareti İçin Esprili Hediye Sepeti arkadaşınızın hasta yatağında yüzünü gülümsetecek bir seçenek olacaktır.

İçerisinde sıcacık içeceklerini içebileceği, her içtiğinde yüzünü gülümsetecek kişiye özel kupa, o hastalandığında yaşadıklarınızı espirili bir dille anlatabileceğiniz Sen Hastalandığında Ben kitabı, ağzını tatlandıracak Eti İntense Browni Çikolata, soğuk algınlığını atlatabileceği ve ona direnç kazandıracak 5 adet bitki çayı ve neredeyse her hastalığın vazgeçilmez ilacı olacak sıcacık içebileceği ve kolayca hazırlayabileceği çorbalar bulunmaktadır. Tam bir şifa deposu olan Hasta Ziyareti İçin Espirili Hediye Sepeti aynı zamanda arkadaşa hediye edilecek anlamlı bir ziyaret hediyesi olacaktır.

Sepet İçeriği

  • 1 Adet kişiye özel kupa
  • 1 Adet "sen hastalandığında ben"
  • 1 Adet Eti İntense browni çikolata
  • 5 Adet bitki çayı
  • 3 Adet hazır çorba

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.