Hediye Fabrikası » Mutfak Ürünleri » Haşlanmış Yumurta Dilimleyici
Haşlanmış Yumurta Dilimleyici

Haşlanmış Yumurta Dilimleyici

17,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136811
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Hediye Fabrikası'ndan bir yenilik daha! Mutfağında pratik mutfak eşyaları kullanmaktan hoşlananların büyük bir keyifle tercih edebileceği harika bir ürün; Haşlanmış Yumurta Dilimleyici.

Kahvaltı sofralarınızın renkli sunumlarından biri olan haşlanmış yumurtalarınızı dilimlerken gereğinden fazla bir zaman harcarsınız. Haşladığınız yumurtaları bıçakla veya çatalla dilimlemeye çalıştığınızda eşit parçalar elde edemeyebilirsiniz. Bu da sunumunuzun görselliğini kaybetmesine yol açar. Hediye Fabrikası olarak size sunduğumuz Haşlanmış Yumurta Dilimleyici sayesinde kahvaltı sofralarınızda görmek istediğiniz yumurtalarınızı eşit ve pratik bir şekilde dilimleyebileceksiniz. Bu keyifli ve pratik aleti kullanmak size pratiklik kazandıracağı gibi zamandan da tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Haşlanmış Yumurta Dilimleyici'ye sahip olmak için hemen siparişinizi oluşturun. Dilerseniz farklı ve kullanışlı bir mutfak hediyesi olarak yakınlarınıza veya ailenize de armağan edebilirsiniz. Yumurtalar bu kullanışlı ürün sayesinde eşit bir şekilde kusursuz bir görüntü sergileyecekler!

 

Haşlanmış Yumurta Dilimleyiciyi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün Ölçüsü: 11x8cm
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.