X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Harf Yazılı Tüy Desenli Deri Kitap Ayracı
Harf Yazılı Tüy Desenli Deri Kitap Ayracı
Harf Yazılı Tüy Desenli Deri Kitap Ayracı
Harf Yazılı Tüy Desenli Deri Kitap Ayracı
Harf Yazılı Tüy Desenli Deri Kitap Ayracı
Harf Yazılı Tüy Desenli Deri Kitap Ayracı
Harf Yazılı Tüy Desenli Deri Kitap Ayracı

Harf Yazılı Tüy Desenli Deri Kitap Ayracı

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139378
Tavsiye Et >
Renk:
Siyah
Taba
Haki Yeşil
3 karakter yazabilirsiniz.

Çok kitap okuyorsanız ve hayatım kitaplardan oluşuyor diyorsanız kitaplara kaldığınız yerden mutlu bir şekilde devam etmek için kendinize Harf Yazılı Tüy Desenli Deri Kitap Ayracı hediyesini armağan edebilirsiniz. Üzerine isminizi de baskılatarak kendinizi özel hissettireceksiniz. Aynı şekilde üzerinde yer alan tüy deseni de sizi geçmişe götürecek ince detaylardan biri olacaktır. Tamamen deriden üretilmiş olan Harf Yazılı Tüy Desenli Deri Kitap Ayracı'nı Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş ederek kendinize güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Öte yandan hediye gönder seçeneği ile kitap okumayı seven arkadaşa da hediye edebileceğiniz bu kitap ayracını hediye sahibi çok beğenecektir.

Bununla birlikte sevgiliye güzel bir aşk romanı hazırlayabilir ve hazırladığınız bu kitaba Harf Yazılı Tüy Desenli Deri Kitap Ayracı'nı koyarak hediyenizi daha anlamlı bir hale getirebilirsiniz. Sevgilime sevgililer günü hediyesi ne alabilirim sorusuna en romantik ve edebi cevaplardan biri olan Harf Yazılı Tüy Desenli Deri Kitap Ayracı'nı sakın kaçırmayın ve sevgiliye unutamayacağı bir sevgililer günü yaşatın. Böylece hazırlamış olduğunuz kitap sevgiliniz için en çok okunan aşk romanları arasında yerini alacaktır. Özellikle kız arkadaşa karşı olan aşkınızı en romantik şekilde göstermenizi sağlayacak hediyelerden biri olan Harf Yazılı Tüy Desenli Deri Kitap Ayracı, sevgiliyi daha önce hiç olmadığı kadar duygulandıracaktır.

Bütün bunların yanı sıra kadınlara olduğu kadar sevgililer günü hediye erkekler için de oldukça önemlidir. Bu anlamda kitap okumayı çok seven erkek arkadaşa hiç düşünmeden alabileceğiniz yegane hediye Harf Yazılı Tüy Desenli Deri Kitap Ayracı olacak! Böylece erkek arkadaşınız her kitap okuduğunda sizi ne kadar çok sevdiğini düşünecektir. Arkadaşa doğum günü hediyesi olarak bu güzel ürünü alabileceğiniz gibi sevgiliye aşk hediyeleri olarak da kesinlikle almanız gereken son derece romantik bir hediye tercihidir. O halde daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel olarak hazırlanan Harf Yazılı Tüy Desenli Deri Kitap Ayracı'nı gönül rahatlığıyla size sunulan özel fırsatlardan yararlanarak sipariş edebilir ve sevgiliyi sevgililer günü gibi özel günlerde son derece mutlu edebilirsiniz.

Harf Yazılı Tüy Desenli Deri Kitap Ayracı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ayraç bölümü 18 cm x 2.8cm, deri püskülüyle toplam 26 cm uzunluğundadır.

  • %100 deriden üretilmiştir.

  • Kişiselleştirme ürün üzerine lazer kazıma ile yazılmaktadır.

  • Harf Yazılı Tüy Desenli Deri Kitap Ayracı özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir. 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.