X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Çakmak Modelleri » Harf Yazılı Arma Desenli Zippo Çakmak
Harf Yazılı Arma Desenli Zippo Çakmak
Harf Yazılı Arma Desenli Zippo Çakmak
Harf Yazılı Arma Desenli Zippo Çakmak
Harf Yazılı Arma Desenli Zippo Çakmak
Harf Yazılı Arma Desenli Zippo Çakmak
Harf Yazılı Arma Desenli Zippo Çakmak
Harf Yazılı Arma Desenli Zippo Çakmak
Harf Yazılı Arma Desenli Zippo Çakmak
Harf Yazılı Arma Desenli Zippo Çakmak
Harf Yazılı Arma Desenli Zippo Çakmak

Harf Yazılı Arma Desenli Zippo Çakmak

359,00 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136162
Tavsiye Et >
Zippo Çakmak Çeşidi:
Mat Metal Zippo
Mat Siyah Zippo
500 karakter yazabilirsiniz.

Harf yazılı arma desenli Zippo çakmak ailenizde yer alan tüm erkek aile fertlerine prestijli bir hediye alternatifi!

Zippo’ların dünyaca bilinen ününü duymayan yoktur. Kendine özgü mekanizması ve kaliteli iç aksamının yanı sıra şık tasarımı ve taş gibi yapısıyla her zaman evladiyelik bir üründür Zippo’lar. İşte, dilerseniz erkek arkadaşınıza, eşinize ya da babanıza hatta hatta tanıdıklarınıza ve belki de  kankanıza  zevkle hediye edebileceğiniz bu Zippo sizi asla utandırmayacak ve hediye sahibinin de zevkle kullanacağı bir ürün olacaktır. Erkeğe alınabilecek hediye konusunda Zippo’lardan  şaşmamalı ve garantili bir hediye gözüyle bakmalısınız.

 

Yıllar yıllar önce Zippo üreticisinin çok kolay kullanımlı ve tek el ile dahi çalışabilen bir çakmak neden hayatımızda olmasın fikrinden yola çıkarak hayat bulmuş Zippo, günümüze kadar ulaşmış ünüyle de haklı bir zafer taşıyor markasının üzerinde. 1000’lerce birbirinden farklı Zippo  tasarımının gelmiş geçmiş tüm zamanlarda kullanılmasının ardından bu günse Hediye Fabrikası sayfalarında sadece ve sadece sevdikleriniz kullanabileceği ve onlara özel olan Zippo  tasarımı hazırlanacak. Zippo çakmak modelleri nden isme özel bu siyah  mat çakmakla iş yerinde patronunuza hediye almanız gerektiğinde bile hediyenin en özelini  sunabilirsiniz.

 

Siyah tasarımlı ve üzerinde altın renginde sevdiklerinizin isim – soy isimlerinin baş harflerinin bulunduğu çakmak, her türlü rüzgara fırtınaya meydan okur özellikleriyle gerek açık havada gerek se de kapalı mekanlarda her zaman en güzel hizmeti alacağı çakmak türevi olacaktır. Sadece sağlamlığı ve tüm hava şartlarında kullanılabilme özelliğiyle değil, şıklığıyla da sevdiğiniz erkeğin ya da yakınınızın şıklığını tamamlayacak bu ürün, her türlü davet ve vip toplantılarda da gururla cebinden çıkararak kullanacağı bir obje olacaktır. Orijinal ürün olan ve tüm iç aksamı ömür boyu garantili olan bu Zippo benzin ile kullanılmakta ve taşı ile fitili değişebilmektedir. Sevdiğiniz erkeğe anlamlı hediyeler vermek istediğinizde her zaman sizi hatırlatacak güçteki  Zippo’lardan armağan ettiğinizde ölümsüz bir hediye vereceğinizi unutmamalısınız. İşte Hediye Fabrikası sayfalarında resmini gördüğünüz bu siyah mat Zippo da  size bu imkanı sunacak ve her daim onlara sizi hatırlatacak!

Erkeğe hediye denilince akan sular durur. Seçilecek hediye özellikle de erkek sevgiliye özelse iş daha da zorlaşır. Beylerin zevkine ve keyfine uyum sağlayacak hediyeyi bulmak oldukça zor ve meşakatli bir iştir. Hediye Fabrikası erkeğe hediye seçme konusunda sizlere kolaylık sağlamak adına en özel hediye seçeneklerini beğeninize sunuyor. Hayatınızdaki beylerin zevkine ve kişiliğine uyum sağlayacak bu özel hediyeler onlara kendilerini özel hissettirecek.

Harf Yazılı Arma Desenli Zippo Çakmak, sevgiliye hediye olarak tercih edebileceğiniz şık ve kullanışlı bir ürün. Sigara kullanan sevgiliniz için harika bir hediye alternatifi olabilecek bu şık zippo ile onu mutlu etmenin keyfine varacaksınız. Yanından ayıramayacağı Harf Yazılı Arma Desenli Zippo Çakmak, isimlerinizin baş harfleriyle tamamen size özel bir hal alacak. Kişiye özel tasarımıyla sıradanlıktan çıkan bu çakmak yıllarca kalıcılığını sürdürecek bir armağan olacaktır.

En özel günlerinize anlam katmak adına tercih edebileceğiniz Harf Yazılı Arma Desenli Zippo Çakmak'ı satın almak için acele etmelisiniz!

 

Harf Yazılı Arma Desenli Zippo Çakmak Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Orijinal bir üründür mekanik parçaları ömür boyu garantilidir.
  • Çakmak gazı değil benzin ile kullanılır.
  • Fitil ve taşı daha sonradan değiştirilebilir
  • Çakmak içerisinde benzin olmadan gönderilecektir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.