X
Hediye Fabrikası » Mini Bahçeler » Güzel Annemin Huzur Dolu Mutluluk Bahçesi
Güzel Annemin Huzur Dolu Mutluluk Bahçesi
Güzel Annemin Huzur Dolu Mutluluk Bahçesi
Güzel Annemin Huzur Dolu Mutluluk Bahçesi
Güzel Annemin Huzur Dolu Mutluluk Bahçesi
Güzel Annemin Huzur Dolu Mutluluk Bahçesi
Güzel Annemin Huzur Dolu Mutluluk Bahçesi
Güzel Annemin Huzur Dolu Mutluluk Bahçesi

Güzel Annemin Huzur Dolu Mutluluk Bahçesi

294,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139321
Tavsiye Et >
40 karakter yazabilirsiniz.
50 karakter yazabilirsiniz.

Anneler günü ya da anneye doğum günü hediyesi olarak duygusal ve kullanışlı bir hediye almak istiyorsanız fakat ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız Güzel Annemin Huzur Dolu Mutluluk Bahçesi hediye seçeneğini çok beğeneceksiniz. Özellikle bitkileri seven ve çiçeklere bakmaktan hoşlanan annelerin asla hayır diyemeyeceği bir hediye olan bu minyatür bahçe sayesinde annenize güzel bir mutluluk armağan etmiş olacaksınız. İçerisine annenize karşı olan duygusal mesajınızı da baskılatabileceğiniz son derece anlamlı ve oldukça duygusal bir hediyedir. Hediye Fabrikası'nda kişiye özel olarak hazırlanan kaliteli minyatür bahçe hediyesi sizleri bekliyor. Kendi anneniz dışında ayrıca kayınvalideye ne hediye alınır diye de düşünüyorsanız ona alabileceğiniz en içten hediye kesinlikle Güzel Annemin Huzur Dolu Mutluluk Bahçesi olacaktır.

Öte yandan bu bahçenin üzerine seni seviyorum çünkü ile başlayan sözler ya da anneye duygu yüklü mesajlar yazdırabilir ya da ayrıca anneye hediye olarak mesaj kartları armağan ederek ona anlamlı hediye sepetleri oluşturabilirsiniz. Birbirinden güzel hediyeleri bir araya getirerek oluşturacağınız hediye sepeti ile anneye unutulmaz bir anneler günü yaşatacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Anneme ne hediye alsam sorusuna en güzel cevap artık kesinlikle Güzel Annemin Huzur Dolu Mutluluk Bahçesi minyatür bahçe hediyesi olacak! Çiçeklere bakmayı çok seven anneye iyi ki almışım diyebileceğiniz özel bir hediye tercihidir. Ayrıca öğretmen olan anneye öğretmenler günü hediyeler içerisinden de kesinlikle tercih etmeniz gereken bir hediye olan Güzel Annemin Huzur Dolu Mutluluk Bahçesi hediye seçeneği, öğretmen anneyi son derece duygulandıracak bir sürpriz olacaktır. Dilerse evde dilerse de okulda bakacağı bu çiçek ona her zaman sizi hatırlatacak!

Hayatınızdaki ilk sevgiliye yapılan hediyeler ona özel hazırlanmış hediyeler olacaktır. Bu bakımdan anneye asla kaçırmamanız gereken hediye Güzel Annemin Huzur Dolu Mutluluk Bahçesi olacak! Annelerin asla hayır diyemeyeceği ve çok beğenecekleri bir hediye olan kişiye özel mesaj barındıran bu minyatür bahçe, son derece kaliteli olmasının yanı sıra şıklığıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Bu güzel ürünü daha fazla beklemeden hemen sipariş edin!

Güzel Annemin Huzur Dolu Mutluluk Bahçesi'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • -Bahçe tasarımları : bonsai bitkiler,doğal çim, doğal taş ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürler ile tasarlanmıştır.

  • -Kap : özel tasarım seramik saksı en : 19, boy : 19, yükseklik : 9 (cm)

  • -Bonsai bakımı : iç ortamda bonsai bitkileri sprey yöntemiyle günde 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uclarından budanmalıdır.Toprak kuruyunca 50 ml su ile sulanmalıdır.

  • -Bonsai ağaçların uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).

  • -Zemindeki bitki doğaldır fakat canlılığı yokdur.Maruz kaldığı neme ve çevre şartlarına göre zamanla rengi solabilir.

  • Tasarımlarımızda kullanılan malzemeler doğaldır. Sipariş ettiğniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır. Doğal olan malzemeler ise ufak farklılıklar gösterebilir.

Güzel Annemin Huzur Dolu Mutluluk Bahçesi özenle paketlenerek gönderilmektedir. 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.