X
Hediye Fabrikası » Oyuncaklar » Güneş Enerjisiyle Çalışan Yeşil Solar Robot Böcek
Güneş Enerjisiyle Çalışan Yeşil Solar Robot Böcek
Güneş Enerjisiyle Çalışan Yeşil Solar Robot Böcek
Güneş Enerjisiyle Çalışan Yeşil Solar Robot Böcek
Güneş Enerjisiyle Çalışan Yeşil Solar Robot Böcek

Güneş Enerjisiyle Çalışan Yeşil Solar Robot Böcek

20,00 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F134567
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Hayal gücüne hitap edecek eğitici öğretici, boş zamanlarında hoşça vakit geçirmelerini sağlayacağınız benzersiz bir ürün Güneş Enerjili Robot Böcek Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor.  Sevdiklere eğlenceli zaman vakit geçirebileceğiniz oyuncaklar arasında yer almaktadır. Parçaları birleştirin, güneş enerjisi panelini takın ve robotunuz çalışsın. Erkek arkadaşa sevgililer günü hediye seçeneği olarak sipariş edebileceğiniz farklı ve kullanışlı bir üründür. Bu anlamda sevgiliye alınacak ilginç hediyeler arasında yer alan Güneş Enerjisiyle Çalışan Yeşil Solar Robot Böcek hediye seçeneğini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.


Güneş enerjisi ile çalışan icatlar hızla yayılmaya ve dünya üzerinde popüler olmaya devam ediyor. Bu sevimli böcek de bu icatlardan birisi. Görenleri şaşkına çevirecek ve kısa sürede kendini çok sevdirecek. Çocukları ve arkadaşları eğlendireceksiniz, aynı zamanda güneş enerjisinin artık hangi alanlarda işe yaradığını ve gelecekte nelere fayda sağlayacağına da tanık olacaksınız. Öte yandan bu ürünü çocuklar için hediye olarak da hiç düşünmeden sipariş edebilirsiniz. Güneşin bulunduğu zamanlarda ya da güçlü ışık gördükleri her yerde kolaylıkla çalışır. Robot ve benzeri ürünlerle biraz ilginiz varsa sizin için ideal bir ürün olacak. Büyük erkekler ve çocuk oyuncakları arasında yer alan Güneş Enerjisiyle Çalışan Yeşil Solar Robot Böcek'i Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla alabilirsiniz.

Arkadaş ya da sevgili için erkeklere ilginç hediyeler almak isteyenlerin asla kaçırmamaları gereken farklı ve bir o kadar kullanışlı bir hediye olacaktır. Doğum günü ya da sevgililer günü gibi özel günlerde hediye olarak alınabilecek farklı ve kullanışlı bir hediye olan bu böcek ile son derece eğlenceli zaman geçireceğinize emin olabilirsiniz. Öyleyse daha fazla beklemeden bu hediye seçeneğini Hediye Fabrikası'ndan alarak sevdiklere armağan edebilir ve onları mutlu edebilirsiniz.

Güneş Enerjisiyle Çalışan Yeşil Solar Robot Böcek'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Ürün Ölçüleri:

  • 5cm x 2cm

Paket İçeriği:

  • 1 adet Güneş Enerjili Robot Böcek

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.