X
Hediye Fabrikası » Takı & Mücevher » Kolye Modelleri » Gümüş Kelebek Kolye
Gümüş Kelebek Kolye
Gümüş Kelebek Kolye
Gümüş Kelebek Kolye
Gümüş Kelebek Kolye
Gümüş Kelebek Kolye
Gümüş Kelebek Kolye
Gümüş Kelebek Kolye
Gümüş Kelebek Kolye

Gümüş Kelebek Kolye

189,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F133306
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Gümüş kelebek kolye ile kelebek kadar güzel olan sevgilinize ya da annenize dünyanın en zarif kolyesini armağan edebilirsiniz.

Kelebek, bu dünyada saflığın ve zarifliğin en güzel simgesidir. Dilerseniz özel gününde sevdiğiniz kadına bu hoş kolyeyle seslenebilirsiniz. Uzak doğuda dinamizmi ve ruhun beden üzerindeki etkisini simgeleyen bu varlık Hediye Fabrikası sayfalarında sevgiliye verilebilecek en güzel objeye dönüşüyor. Sürpriz hediye planlamanız olduğu dönemlerde kız arkadaşınıza ya da eşinize verebileceğiniz nadide kolyelerden biri olabilecek olan bu kolye her zaman  gururla boynunda taşıyabileceği bir aksesuar olacak.

Aynı zamanda özgürlüğün ve hafifliğin de simgesi olan kelebek, bu kolyede sevgilinizin etrafınızda zarif hareketleriyle dolanışının ve adeta kanat çırpışının da bir simgesi olacaktır. Kelebeğin kanatlarındaki o narin renkse sevgilinizin güzelliğini simgelerken bu kelebekli kolyede de zarif yeşil taşlara dönüşmüş. Canlılığın, değişim arzusunun da bir simgesi olan kelebek, sevgilinizin sizin üzerinizde yansıttığı değişim rüzgarını da simgeleyecek. Tarihte, mitolojide kelebeğin farklı uygarlıkların inançlarında kadının duyarlığını da simgelediğiniz biliyor muydunuz? Kısacası sadece bir kelebek kolyesiyle sevdiğinize yalnız hoş bir kolye armağan etmemiş, yanı sıra birden fazla mesaj da aktarmış olacaksınız. Hoş kutusunda yüreğinizden kopan en ince mesajlarla ona bu hediyeyi verdiğinizde sevdiğiniz kadın da  ruhsal anlamda göğe  kanat çırpacak sevincinden. Bayan kolye modelleri arasında oldukça büyük anlamlarla yüklü olan bu kolye sevgiliniz için büyük sürpriz içerecektir.

Gümüş materyalinden tasarlanmış bu kelebek bakın nasıl da dantel zarafetinde işlemelerle detaylandırılmış. Gövdesinin zirkonlarla ve kanatlarının da yeşil taşlarla bezeli olması ona daha zarif bir hal katarken yeşil taşlarla da enerjik bir tasarıma dönüşüyor. Özel gününüzde sevgiliye verebileceğiniz bu öze kolye aynı zaman da annenize verebileceğiniz hoş bir özel gün hediyesi olarak da yararlanabileceğiniz hoş bir aksesuardır. Anne hediyeleri içinde bu aksesuardan faydalanabilirsiniz.

Gümüş kelebek kolye ile sevgilinize aynalık babında en güzel ve zarif hediyeyi verin. Yemyeşil ışıldayan  taşları belki onun gözlerine benziyor belki de  size umut saçan, hayatınıza  rek katan hareketlerine. Bu kelebek gibi  size kucak açan sevgilinizi siz de yine  ona kucak açan bu kelebekle  ödüllendrebilirsiniz. Onu tanıdığınızdan beri hayatınıza anlam katan bu kadına siz de  bu muhteşem hediyeyle en anlamlı hediyeyi verebilirsiniz.

Sevgilime ne hediye alabilirim? Ona olan sevgimi en iyi şekilde nasıl gösterebilirim? diyorsanız işte size harika bir fırsat! Şıklığı ve zarifliği yansıtan eşsiz bir hediye alternatifi; Gümüş Kelebek Kolye.

Kız arkadaşınıza veya eşinize özel gün hediyesi olarak tercih edebileceğiniz bu zarif kelebek kolye ona olan sevginizi en masumane şekilde yansıtmanızda etkili olacak muhteşem bir seçim. Biricik aşkınızın narin boynunu süsleyecek Gümüş Kelebek Kolye'nin asla çıkmayacağından ve sevgiliniz tarafından çok beğenileceğinden eminiz. Sevgilinizin kalbini yeniden kazanmanızı sağlayacak Gümüş Kelebek Kolye özgürlüğü, masumiyeti ve saflığı simgeleyen kelebek şeklinde tasarlanmıştır ve göz kamaştıran taşlar ile oldukça hoş bir görünüme kavuşturulmuştur. Tertemiz sevginizin ve aşkınızın ifadesi olabilecek Gümüş Kelebek Kolye ile sevgilinize tarifsiz duygular yaşatabileceksiniz.

Kelebek kolye anlamı aşkın küçük bir kıvılcım ile başladığı daha sonra büyük bir sabır ile büyüdüğü ve en sonunda ilan-ı aşk edilmesidir. Sizde büyük bir aşkla bağlı olduğunuz sevgilinize en az onun kadar özel bir armağan vermek istiyorsanız Gümüş Kelebek Kolye'yi kaçırmamanızı öneririz.

 

Gümüş Kelebek Kolye PT2610123'yi satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • En: 2 cm Boy: 2 cm Ağırlık: 2.5 gr
  • Ürün hediye kutusunda gönderilecektir.
  • Ürünlerimizin tamamı el emeği ile üretilmiştir.
  • Değerli taşlar nedeniyle ürün ağırlığında ± %5 sapma olabilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.