X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » Gülen Yüz Emoji Stres Topu
Gülen Yüz Emoji Stres Topu
Gülen Yüz Emoji Stres Topu
Gülen Yüz Emoji Stres Topu
Gülen Yüz Emoji Stres Topu

Gülen Yüz Emoji Stres Topu

14,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136489
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Gülen suratıyla kızgınlığınızı alacak harika bir ürün önereceğiz sizlere! Gülen Yüz Emoji Stres Topu.. Günün her anında yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz ve stresinizi kontrol altına alabileceğiniz harika bir ürün sizleri bekliyor! Sevdiklere özel olarak alınabilecek küçük hediyelik eşyalar arasında yer alan bu stres topu ile yoğun iş temposu yaşayan sevdikleri rahatlatacaksınız.

Çoğu zaman öfkelendiğimizde, birine kızdığımızda veya gereksiz strese girdiğimiz durumlarda, stresimizi, kızgınlığımızı çıkartacak birilerini ararız. İşte tam bu zamanlarda imdada yetişecek olan Gülen Yüz Emoji Stres Topu ile kimseye zarar vermeden, hiç bir şeyi kırmadan dökmeden rahatlayacaksınız. Gülen Yüz Emoji Stres Topu'nun yumuşacık dokusunu sıktıkça adeta rahatlayacak, tüm stresinizden arınacaksınız. Canınız mı sıkıldı? Sinirlendiniz mi? Sıkın Gülen Yüz Emoji Stres Topu'nu, rahatlayın! Arkadaşa ya da sevgiliye alınabilecek hediyelik aksesuarlar içerisinde yer alan bu stres topu sevdiklere alabileceğiniz anı niteliğinde bir armağan olacaktır. Kadın ve erkek hediyeler arasında yer alan unisex bir armağan olacaktır.

Gerek iş yaşamında gerekse ev içerisinde karşılaştığınız olumsuzlukları kimseyi kırmadan ve üzmeden atlatmaktan yanaysanız Gülen Yüz Emoji Stres Topu'na hemen sahip olmalısınız. Dilerseniz bu sevimli ve sıradışı hediyeyi sıklıkla gerginlik yaşayan arkadaşlarınıza da armağan edebilirsiniz. Bu anlamda erkeğe en güzel doğum günü hediyesi gülen yüz emojisiyle bu stres topu olacaktır. Öte yandan bütün gün stres ile boğuşan ve iş yerinde yoğun bir tempoya sahip olan eşe hediye olarak onu rahatlatmak için alabileceğiniz ve kullandıkça sizi düşünecek olan sevgiliye hiç düşünmeden sipariş etmeniz gereken anlamlı ve kullanışlı bir tercih olacaktır. Öyleyse daha fazla beklemeden Gülen Yüz Emoji Stres Topu'nu gönül rahatlığıyla stres yaşayan arkadaşa, sevgiliye ya da aile üyelerine hediye edebilirsiniz.

Gülen Yüz Emoji Stres Topu'nu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:


Ürün Ölçüsü:

  • Çap: 6 cm

Paket İçeriği:

  • 1 Adet Gülen Yüz Stres Topu
  • Not: Karışık renklerde gönderilecektir.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.