X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » Gülen Yüz Emoji Stres Topu
Gülen Yüz Emoji Stres Topu
Gülen Yüz Emoji Stres Topu
Gülen Yüz Emoji Stres Topu
Gülen Yüz Emoji Stres Topu

Gülen Yüz Emoji Stres Topu

13,00 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136489
Tavsiye Et >

Bugün sipariş verirseniz en geç 26 Temmuz Çarşamba günü kargoya verilecektir.
-
ADET
+

Gülen suratıyla kızgınlığınızı alacak harika bir ürün önereceğiz sizlere! Gülen Yüz Emoji Stres Topu.. Günün her anında yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz ve stresinizi kontrol altına alabileceğiniz harika bir ürün sizleri bekliyor!

Çoğu zaman öfkelendiğimizde, birine kızdığımızda veya gereksiz strese girdiğimiz durumlarda, stresimizi, kızgınlığımızı çıkartacak birilerini ararız. İşte tam bu zamanlarda imdadınıza yetişecek olan Gülen Yüz Stres Topu ile kimseye zarar vermeden, hiç bir şeyi kırmadan dökmeden rahatlayacaksınız. Gülen Yüz Emoji Stres Topu'nun yumuşacık dokusunu sıktıkça adeta rahatlayacak, tüm stresinizden arınacaksınız. Canınız mı sıkıldı? Sinirlendiniz mi? Sıkın Gülen Yüz Emoji Stres Topu'nu, rahatlayın!

Gerek iş yaşamınızda gerekse ev içerisinde karşılaştığınız olumsuzlukları kimsewyi kırmadan ve üzmeden atlatmaktan yanaysanız Gülen Yüz Emoji Stres Topu'na hemen sahip olmalısınız. Dilerseniz bu sevimli ve sıradışı hediyeyi sıklıkla gerginlik yaşayan arkadaşlarınıza da armağan edebilirsiniz.

 

Gülen Yüz Stres Topunu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Ürün Ölçüsü:

  • Çap: 6 cm


Paket İçeriği:

  • 1 Adet Gülen Yüz Stres Topu


Not: Karışık renklerde gönderilecektir.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.