X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kalem Setleri » Gri Renkli Tekli Roller Kalem
Gri Renkli Tekli Roller Kalem

Gri Renkli Tekli Roller Kalem

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136367
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Yeni işe başlayan sevdiklerinize uğur getirecek bir iş hediyesi vermeye ne dersiniz?

Kendinizi bu sayfada bulduğunuza göre yeni bir işe başlayan sevdiklerinizin tatlı heyecanına ortak olmak için onlara sunacağınız bir hediye arayışı içinde olduğunuzu düşünüyoruz. Ve doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Yeni bir iş hediyesi olarak harika bir seçim olabilecek Gri Renkli Tekli Roller Kalem ile en ideal hediye de karar kılacağınızdan emin olabilirsiniz. Bir kalemi sadece yazısı ile değil prestiji ve özelliği ile de değerlendirmenin gerekli olduğunu düşünürsek Gri Renkli Tekli Roller Kalem ile sevdiklerinize şimdiye kadar aldıkları en özel hediyeyi vermiş olacaksınız. Hediye edeceğiniz kişinin ismine özel olarak hazırlanacak gri renkte şık ve kaliteli tükenmez kalemi büyük bir keyifle uzun zaman boyunca kullanacaklarından şüpheniz olmasın.

Arkadaşa, sevgiliye, anneye, babaya yeni iş hediye olarak şık ve kullanışlı bir hediye seçimi olabilecek Gri Renkli Tekli Roller Kalem'i sevdiklerinize özel olarak hazırlatmak için acele edin.

 

Gri Renkli Tekli Roller Kalem Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kutu boyutu 18 cm x 5 cm
  • Kalem boyutu 14 cm x 1 cm
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.