X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Powerbank » Gri Renkli Powerbank 3000 mAh
Gri Renkli Powerbank 3000 mAh
Gri Renkli Powerbank 3000 mAh
Gri Renkli Powerbank 3000 mAh
Gri Renkli Powerbank 3000 mAh
Gri Renkli Powerbank 3000 mAh

Gri Renkli Powerbank 3000 mAh

89,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138372
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Çağımızın en önemli sorunu sizce de telefonlarımızın şarjı değil mi? Bugün kim çabucak biten telefon şarjından yakınmıyor ki? İşte bu yüzden siz de sevdikleriniz ile hiç bağlatınız kesilmesin diye bu cihazı sipariş edebilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Erkeğe yıldönümü hediyeleri seçerken tercihiniz olabilecek ürün, eşinize erişimizin kesintisiz olmasını sağlarken, aynı zamanda üzerindeki özel detayları ile kişisellik arz ediyor. Eşime, sevgilime, kardeşime, arkadaşıma ne alsam, öğretmenler günü için ne hediye alsam diye düşünüyorsanız, bu ürün harika bir cevap olabilir. Ayrıca bu özelleştirilmiş ürün, harika bir yıldönümü hediyesi bile olabilir. Evlilik yıldönümü şarkısı ya da şiiri ile birlikte hediyenizi daha da anlamlı hale getirebilirsiniz.

Anneler günü hediyeleri neler olabilir, yıldönümünde özel bir seçim nasıl olmalı ve öğretmenler gününde herkesten farklı bir hediye seçmek istesek neler seçenek olabilir soruları, bu üründe cevap buluyor. Çağın en önemli ihtiyacı olarak görülen ürün, üzerindeki isim detayı ile herkesi mutlu edecek nitelik kazanıyor. Kadın ya da erkek için hediyeler ancak bu kadar farklı ve güzel olabilirdi. Hızlıca detayları belirtip, hediye siparişinizi verin ve siz de özel günlerinizi bu ürün ile taçlandırın. Üzerinde isim gibi detayların yer aldığı Powerbank, her kullanışta sizi hatırlatacak, çok farklı ve şaşırtıcı bir hediye olacaktır. Üstelik her özel gün bu hediye ile kutlanabilir. Tercih etmekten çekinmemelisiniz.

 

Gri Renkli Powerbank 3000 mAh Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Şarj edilen cihazların kendi orjinal kabloları ile kullanılmaları tavsiye edilir.
  • Tüm akıllı telefon ve bilgisayarlar ile uyumludur.
  • Ürün boyutları: 11,5 cm x 4 cm x 1 cm'dir.
  • Ürün üzerine yazılacak isim ve mesajlar Lazer Baskı teknolojisiyle yazılmakta olup, asla silinmez!
  • Ürün 3000 Miliamper/saat gücündedir.
  • İsim ve Tarih Yazılı Gri Taşınabilir Şarj Cihazı Powerbank şık kutusunda ve özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.