X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Göktürkçe Türk Yazılı Ahşap Kutulu İkili Kalem Seti
Göktürkçe Türk Yazılı Ahşap Kutulu İkili Kalem Seti
Göktürkçe Türk Yazılı Ahşap Kutulu İkili Kalem Seti
Göktürkçe Türk Yazılı Ahşap Kutulu İkili Kalem Seti
Göktürkçe Türk Yazılı Ahşap Kutulu İkili Kalem Seti
Göktürkçe Türk Yazılı Ahşap Kutulu İkili Kalem Seti
Göktürkçe Türk Yazılı Ahşap Kutulu İkili Kalem Seti
Göktürkçe Türk Yazılı Ahşap Kutulu İkili Kalem Seti

Göktürkçe Türk Yazılı Ahşap Kutulu İkili Kalem Seti

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138435
Tavsiye Et >
15 karakter yazabilirsiniz.
15 karakter yazabilirsiniz.
15 karakter yazabilirsiniz.

İnsanın duyguları, düşünceleri, geçmişi ile olan bağları yaşamında izler bırakır. Bazı noktalarda hassas olduklarınız, ilgi duyduklarını bilirsiniz. Çevrenizdekilerin bu tür ilgileri ise size doğum günü ve benzeri özel zamanlar için hediye fikri verir. Örneğin Göktürkçe yazılı bu kutu, sevgili, baba, arkadaş ya da kardeş için mükemmel bir hediye olabilir. Onun mutluluğunu gözlerinden dahi okuyabileceğiniz ürün, isme özel olarak hazırlanır ve hızla gönderilir. Örneğin doğum günü hediye sepeti olarak hazırlandığında içerisinde böyle bir kalem setine yer vermek mümkün, öğretmenler günü için bu tür bir seçim yapmak da oldukça anlamlı olacak ya da dilerseniz sıradan bir günde sevgiliye sürpriz yapmak için bile sipariş verebilirsiniz. Doğum gnü gibi özel günlerde sipariş edebileceğiniz anlamlı bir hediye seçeneği olan Göktürkçe Türk Yazılı Ahşap Kutulu İkili Kalem Seti ile hediye sahibine unutulmayacak bir doğum günü yaşatacaksınız.

Öte yandan doğum günü hediyesi erkek ya da bayan herkes için zor fakat keyifli bir seçim sürecini getirir. Bu set ise hem erkekler hem de bayanlar için güzel bir seçim olabilir. Bu anlamda hiç düşünmeden erkeğe hediye olarak sipariş edilebilecek olan ikili kalem seti, sevgililer günü ya da yıldönümü gibi zamanlarda da tercih edilebilir. Erkek arkadaşa veya sevgiliye doğum günü ya da sevgililer günü gibi anlamlı günler için sipariş edebileceğiniz ve ülkesini seven hiçbir erkeğin hayır diyemeyeceği bir hediye seçeneği olan Göktürkçe Türk Yazılı Ahşap Kutulu İkili Kalem Seti ile onları hem gururlandıracak hem de onlara anısal değere sahip bir armağan vermiş olacaksınız.

Aynı zamanda evlilik yıldönümü hediyeleri erkekler için oldukça önemlidir. Kocama evlilik yıl dönümü hediyesi olarak ne alabilirim diye uzun uzun düşünüyor ancak nasıl bir hediye tercih edeceğinize karar veremiyorsanız Hediye Fabrikası'nda kişiye özel olarak hazırlanan Göktürkçe Türk Yazılı Ahşap Kutulu İkili Kalem Seti'ni gönül rahatlığıyla sipariş edebilir ve eşinizi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. Eşe hediye olarak alınması gereken ve eşinizin iş yerinde kullanabileceği şık ve oldukça kaliteli bir armağan olacak! Eşe hediye ne alınır sorusuna en güzel cevaplardan biri olan Göktürkçe Türk Yazılı Ahşap Kutulu İkili Kalem Seti, Hediye Fabrikası tarafından özel olarak hazırlanmaktadır.

Göktürkçe Türk Yazılı Ahşap Kutulu İkili Kalem Seti ahşap tasarımı ve şık dizaynıyla dikkatleri üzerine çeken bir üründür. Kişiye özel baskılı kutusuyla birlikte gelecek klas bir hediye olan bu Göktürkçe Türk Yazılı Ahşap Kutulu İkili Kalem Seti ile hediye sahibinin kendisini oldukça özel hissetmesini sağlayacak ve kalemleri kullandıkça sizi düşünmesini sağlayacaksınız.

Eğer siz de erkek sevgiliye doğum günü hediye fikirleri arıyor, özel ve kimsede olmayan bir şeyler istiyorsanız, zaman kaybetmeyin ve ikili kalem setini sipariş edin. Üzerinde isminin de yer aldığı kalemleri, büyük bir keyif ile kullanacağından emin olabilirsiniz. Şık kutusu ise şık olduğu kadar anlam da taşıyor ve farklılaşıyor. Erkek sevgiliye hediye olarak alabileceğiniz Göktürkçe Türk Yazılı Ahşap Kutulu İkili Kalem Seti'ni bayan sevgiliye de hiç düşünmeden sipariş edebilir ve sevgiliyi şaşırtabilrsiniz. O halde daha fazla beklemeden Göktürkçe Türk Yazılı Ahşap Kutulu İkili Kalem Seti hediye seçeneğini kişiye özel isim baskısıyla hazırlatarak sevgiliye sevgililer gününde ya doğum gününde armağan edebilir ve ona vermiş olduğunuz değeri en güzel şekilde sevgiliye gösterebilirsiniz. Hemen sipariş vermek için harekete geçin! Keyifli alışverişler dileriz.

Göktürkçe Türk Yazılı Ahşap Kutulu İkili Kalem Seti'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ahşap tasarımlıdır.

  • İsim Baskısı ile kişiselleştirilir.

  • İki adet kalem kutusuyla birlikte gelecektir.


lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.